yükleniyor

Elma Kurusu

Kurulduğumuz günden bu yana aklımız tek hedef ve ulaşılması zor kat edilmesi zor bir yol vardı. Hedefimiz sürekli müşteri memnuniyeti yolumuz un zor olan kısmı ise sürekli güncel kalabilmekti. Zamanla birlik sürekli güncelliğimizi koruyarak sürekli müşteri memnuniyetini sağlamış bulunmaktayız. Müşterilerimizin memnuniyetini sürekli kullanıcımızın bulunduğu bölgedeki fiyatların takibini yaparak indirimlerden kullanıcılarımızı haberdar etmekle sağladık. Bir ürün satabilir aracılık yaparak da kazancımızı sağlayabilirdik ama biz kolay olanı değil zor olanı başarmaya karar verdik. Hep bu yolda ilerledik ve her geçen gün hizmetlerimizi bir adım öteye taşıdık.

Broşür dağıtmak kapınıza gelen tanıtımların dağıtımını yapmadık. Direkt mağazaları ayağınıza getirdik. Para ödeyerek katalog satın almak zorunda bırakmadan nerede hangi fırsat var araştırmasını yaparak en ucuzu sizlere sunmaktan gururluyuz. Sistem şu şekilde işlemektedir. Diyelim ki; kurutulmuş gıdalardan elma kurusu aramaktasınız. Kurutulmuş elma için en ucuz fiyatın sıralaması hangi mağazada bulunduğu ve bulunduğunuz gölgeye dayalı araştırmalar yaparak sonuçların sıralamasını yapabilirsiniz. Şunu söylemeden de geçemeyeceğim. Aramalarınızı sadece ürün odaklı değil kategori halinde de yapabilirsiniz. Sadece kurutulmuş elma değil kurutulmuş ürünler olarak da sıralama yapabilir en uygun kategorinin hangi mağazada olduğunu öğrenebilirsiniz. Hangi ürünü hangi kategoriyi aramak size kalmış. Bazı durumlar vardır ki sürekli olarak ihtiyacınız olan ürünün kampanyada olup olmadığını sürekli olarak takip etmek çok güçtür. Her Türlü elmanın kurutulup, sağlıklı şekilde saklanması mümkün. Böyle bir duruma karşılık olarak da hemen önlemimizi aldık. Siteme kayıt olarak güncel olan kampanyalardan e-posta aracılı ile haberdar olabilirisiniz.

Bunların yanında ihtiyacınız olabilecek bazı önemli bilgileri de hizmetinize sunduk. Acil zamanlarda ihtiyacınız olabilecek eczane nöbetçi eczane hastane postane bankamatik gibi bilgilere ulaşabileceğiniz bir panelimiz bulunmaktadır. Böylelikle hem gece hem gündüz sizinleyiz. Siz sormadan söylemekte fayda var. Şehrinizin önemli noktalarından hatta kalbi olan mağazaların açılı-kapanış saatlerini öğrenebileceğiniz de bilgiler de sizinle. Daha fazla ayrıntı ve bilmek istediklerinize dair her şey eBrosur.com adresinden ulaşabilir tasarruf etmeye biran önce başlayabilirsiniz.

Broşürlerini görmek istediğiniz Şehir, İlçe, Semt isimlerini yazarak size en yakın olan broşürleri görebilirsiniz
Bizi Facebook'da takip edin:

E-Posta: