yükleniyor

Erik

Erik meyve olarak toplumumuz tarafından en çok sevilen ve en çok tüketilen ürünlerden birisidir. Erik kış mevsiminde meyve tezgahlarında bulunmamaktadır ve ilk olduğu zamanlarda çok pahalı fiyatlara satışı yapılmaktadır. Bu sebeple toplumda yer alan bireyler erik almak istemektedir ancak maddi durumları yetmediği için ilk çıktığı zamanlarda ve kış aylarında da bu meyveyi alamamaktadır. Hamile bayanların aşerme dönemlerinde en çok istedikleri yiyecek olan erik genellikle fiyat olarak yüksek yerlerdedir. Bazı yerlerde erik fiyatlarında indirim yapılsa da kampanya bitince erik tekrar yüksek fiyatına dönmektedir ve birçok birey eriğin kampanyaya girdiği ve ucuz fiyata satıldığı dönemlerde erik alamamaktadır.

Ancak bazı sosyal medya sayfaları bu konuda broşür hazırlamaktadır. Katalog satın almak da pahalı olduğu için fırsat indirimlerini takip etmek zorunluluk haline gelmiştir. Fiyatlar böylesine pahalılaştığı için en ucuz nerede ve hangi ürün bunu öğrenmek ise sosyal medya sitelerine kalmıştır. Sosyal medya sitelerinde erik gibi ürünlerin nerede daha ucuza satıldığı fiyatları ile birlikte yazmaktadır. Ürünleri karşılaştırarak ürününüzü nereden alabileceğinize kendi kendinize karar verme olanağınız bulunmaktadır. Ancak saatlerce yollar yürüyüp erik fiyatlarını öğrenmek ayaklarımızın ağrısına ve bunun yanında maddi bir sıkıntı yaşamamıza sebep olur ve daha bakıp erik fiyatını öğrenmediğimiz birçok yerde mevcut kalır. Sosyal medya sitelerinde ise bütün yerlerdeki ürün fiyatları araştırılmakta ve gözler önüne serilmektedir. Sadece ürünün adını yazmak ürünün fiyatını ve nerede ne kadara satıldığını öğrenmek için yeterli olacaktır.

Erik ve bunun benzeri meyveleri birçok kişinin sevmesi ve sürekli olarak almaya çalışması ve fiyat konusunda sorun yaşaması sebebi ile bu gibi sosyal medya sayfaları birçok bireyin hem maddi yönden hem de bedenen yararlarına olmaktadır. Çünkü ucuz deyip aldığımız bir fiyattan daha uygun bir fiyata satın alabilme imkanımız bulunmaktadır. Bedenen ise saatlerce yol yürüyüp eli boş dönmek yerine siteye giriş yapıp ürünün adını yazmak yeterli olmaktadır. Bu yüzden bu tür sosyal medya siteleri pek çok birey tarafından tercih edilmektedir. Bunlardan birsi ise eBrosur.com dur.

Broşürlerini görmek istediğiniz Şehir, İlçe, Semt isimlerini yazarak size en yakın olan broşürleri görebilirsiniz
Bizi Facebook'da takip edin:

E-Posta: