yükleniyor

Ezine Peyniri

Ezine peyniri Trakya kökenli yağlı ve yumuşak dokusuyla yiyeceklerle mükemmel uyum sağlayan bir peynirdir. Sabahları kahvaltıda yenilebildiği gibi makarna içinde veya hamur işlerine katılarak da tüketilebilmektedir. Ezine peyniri kaşar cinsi peynirler gibi erime özelliğine pek sahip olmasa da tostunu beyaz peynirli sevenler tarafından tercih edilmektedir. Kavun ve karpuz gibi yaz yiyeceklerinin yanında da hafif buruk ve tuzlu tadıyla pek çok insan tarafından tercih edilmektedir. Koyun keçi veya inek sütünden üç çeşit üretilen bu peynir ne sert ne de lokum kıvamlı olan kararında bir peynirdir. Orijinal olanları beyaz yerine hafif sarıya çalan bir renkte olup koyun ve inek sütünün belli bir oranda karıştırılmasından üretilmektedir.

Marketlerde ezine peyniri adı altında çok sayıda peynir satılmakta fakat her biri aynı kalitede olmamaktadır. Ezine peyniri adını kullanarak orijinalinden çok uzak tatta ancak çok pahalı etiketlerde satışa sunulan peynirler de marketlerde sıkça görülebilmektedir. Bu peynirler içinde hem gerçek ezine peynirinin görüntüsüne ve tadına en yakın olanlarını keşfetmek hem de içlerinde en uygun olanlarını keşfedebilmek www.ebrosur.com sayesinde mümkündür. Ebrosur.com sayesinde hangi markette ezine peynirinin ne kadara satıldığını öğrenebildiğiniz gibi uygun fiyatlı ezine peynirini bulabileceğiniz bu marketler arasından size en yakın olanının nerede olduğunu görebilirsiniz. Ayrıca marketler arasındaki ezine peynirinde uygulanan fiyatları da karşılaştırabilir bu cins bir peynirin en ucuz nerede satıldığını bulabilirsiniz. Bir de hangi marketlerde ezine peynirine indirim uygulandığını ve marketlerin peynir reyonlarında uyguladığı tüm fırsatları ebrosur.com sitesinden öğrenebilirsiniz. Böylece siz ezine peynirinde kampanya yapmış marketlerin nereler olduğunu ebrosur.com içinden marketlerin hazırladığı güncel broşürleri inceleyip öğrenebilirsiniz.

Mesela çalışan bir kişiyseniz ve mesai sonrası fazla vakit kaybetmeden alışverişinizi yapıp eve dönmeyi tercih ediyorsanız veya marketlerde saatlerce vakit geçirmekten hoşlanmıyorsanız sadece 5 dakikanızı ayırarak internet üzerinden ebrosur.com'u kullanıp size en yakın marketin neresi olduğunu ve aradığınız ürünün o markette ne kadara satıldığını oradaki broşürlere bakarak görebilirsiniz. Sizi bu hizmetten faydalanabilmeniz için www.ebrosur.com'a davet ediyoruz.

Broşürlerini görmek istediğiniz Şehir, İlçe, Semt isimlerini yazarak size en yakın olan broşürleri görebilirsiniz
Bizi Facebook'da takip edin:

E-Posta: