Gaziantep Arçelik Broşür, Katalog ve Arçelik İndirimleri

Gaziantep için geçerli güncel broşürlerini görüntülemektesiniz. Konum değiştirmek için tıklayınız.
Büyütmek İçin Tıklayınız

Arçelik 11 Ocak - 31 Aralık 2022 Fibona Ankastre Serisi Kataloğu

26 Gün Daha Geçerlidir

Broşürü İncele
yükleniyor

Arçelik Gaziantep

Türkiye’de kaliteli ve uygun fiyata elektronik ürün alınabilecek mağaza eksikliği çok ciddi bir biçimde hissedilmektedir. Eskiye nazaran daha fazla sayıda mağazaya ve markaya sahip olsak da, ürün kalitesi ciddi bir biçimde düşmüş, Çin kaynaklı ürünler ile tüketiciler adeta kandırılmak istenmiştir. Bir çeşit dolandırıcılık olan bu kötü durumun önüne geçmek için çabalayan birkaç firma dışında bu konuyla ilgilenen hiç kimse bulunmamaktadır. Ülke ekonomisinin sarsılmaması için kendini ortaya atan, istihdam yaratmakla kalmayıp batılı benzerlerinden bir adım bile geride kalmadan elektronik piyasasında güvenle yoluna devam eden Arçelik, Türkiye’nin her yerindeki mağazalarıyla müşterilerine kaliteyi getirmekte ve karşılığını borsanın en güçlü isimlerinden biri olarak almaktadır.

Ülke ekonomisinin gelişmesinde büyük rol oynayan, binlerce işçisi ile işsizlik probleminin de azalmasına katkıda bulunan bir elektronik devi olarak Arçelik, sadece İstanbul, Ankara ve İzmir’de değil Türkiye’nin her ilinde büyük mağazalar ve kaliteli ürünler ile hizmet vermeyi kendine misyon edinmiş önemli bir kuruluştur. Türkiye’de rakibi bulunmayan bu eşsiz marka gözünü yurt dışına dikerken diğer rakip markaların gitmeye çekindiği her yere mağaza açmakta ve ürünlerini diğer alışveriş mağazalarında da yaygınlaştırmaktadır. Örneğin, Arçelik Gaziantep’te varlığını her geçen gün daha da sağlamlaştırmakta ve yeni mağazalar açma yoluna gitmektedir. Bununla birlikte Arçelik, bu mağazalarıyla Gazianteplilerin her türlü elektronik ihtiyaçlarını kaliteli ve şık Arçelik ürünleri ile gidermesi için halkın önüne çıkmaktadır. Çin malı ürünlerin dünyayı kasıp kavurduğu günlerde, dünya devleri yıkılırken yerini korumayı başaran gerçek bir Türk devi olan Arçelik’e sahip çıkmak onunla gurur duymak her Türkiye vatandaşının şüphesiz ki hakkıdır. Televizyon reklamlarında bile Türk unsurlara rastlanan bu dev marka, batının teknolojik ilerlemesi ile doğunun geleneksel öğelerini harmanlamayı başarmış kendine has bir markadır.

Arçelik, Gaziantep’teki satışlarını tıpkı yurt içi ve yurt dışındaki diğer kentlerde olduğu gibi arttırmaya devam etmektedir. Tüketicilerin şikayetleri ve önerilerini ciddi bir biçimde değerlendiren bu müşteri odaklı kuruluş, bu sayede günden güne gelişmiş ve dünya devi markalarla yarışır bir duruma gelmeyi başarmıştır.

3.9 Toplam 86 değerlendirme
E-Mail listemize üye olun,
Her broşürden haberdar olun
Broşürlerini görmek istediğiniz Şehir, İlçe, Semt isimlerini yazarak size en yakın olan broşürleri görebilirsiniz
Bizi Facebook'da takip edin:

E-Posta: