Hakkımızda

01.12.2011 tarihi itibari ile ODTÜ/Teknokent ANKARA'da ticari faaliyetlerine başlayan eBrosur.com, Türkiye'nin ilk online lokal promosyon ve kupon dağıtım sitesidir.

Ziyaretçilerine her zaman en güncel broşür, katalog ve insertleri sunmaya devam eden eBrosur.com, akıllı lokasyon sistemiyle sadece sizi ilgilendiren içeriği gösterir. Şehrinizde bulunan fırsatlardan, indirimlerden ve kampanyalardan ilk siz haberdar olursunuz.

eBrosur.com broşür ve katalog göstermenin yanı sıra hayatınız kolaylaştıracak bir çok özelliğe de sahiptir. İsterseniz marka bazlı takip yapabilir veya ben markayı değil de tüm kategoriyi takip etmek istiyorum diyebilirsiniz. Bununla da sınırlı kalmayan eBrosur.com’da ürün bazlı takip seçeneğine de sahipsiniz.

eBrosur.com Hakkında

Şehrin en önemli mekanlarından olan alışveriş merkezlerinin bilgilerine de ulaşabileceğiniz gibi aradığınız alışveriş merkezindeki tüm markaların güncel broşürlerini ve indirimlerini de görüntüleyebilirsiniz.

Akıllı haberleşme sistemi sayesinde, şehrinizde takip ettiğiniz bir broşür veya katalog varsa mail yolu ile ilk siz haberdar olursunuz.

Markaların size en yakın olan mağazalarını da eBrosur.com üzerinden görebilirsiniz. Mağazaların yanı sıra günlük hayatınızda da kullanabileceğiniz banka, eczane, postane, hastane, akaryakıt istasyonları gibi mekanların da harita üzerinde adres bilgilerini görebilir, açılış-kapanış saatleri gibi önemli bilgilerine erişebilirsiniz.

Zengin içeriğimiz ile hem kullanıcılarımızın hayatını kolaylaştırmaya ve bütçelerine katkı sağlamaya çalışıyoruz.

Üstelik tüm bunları ücretsiz olarak mobil platformlarda da kullanmanızı sağlıyoruz. Android ve iOS (iPhone, iPad) işletim sistemine sahip cihazlarınızla da sitemizden erişebildiğiniz tüm bilgilere sadece bir tıkla istediğiniz yerden erişebilirsiniz.

yükleniyor
Öne Çıkan Broşürler
 
Broşürlerini görmek istediğiniz Şehir, İlçe, Semt isimlerini yazarak size en yakın olan broşürleri görebilirsiniz
Bizi Facebook'da takip edin:

E-Posta: