yükleniyor

Harç Karıştırıcılar

İnşaat sektörü yapı kimyasalları yapı malzemeleri boya üreten sektörler de dahil olmaz üzere insanların barınma ihtiyacı devam ettiği sürece bu sektörlerin devam edeceğini söyleyebiliriz. Sektörlerin işleyişe devam etmesi sektörde kullanılan cihaz ve aparatların sürekli üretimi ve iyileştirilmesini de beraberinde getiriyor. Cihazların uzun ömürlü olmaları doğru sonuçlar vermeleri ve ölçümünü yaptıkları ürünlerin içeriğini değiştirmemeleri en önemli etkenlerin başında geliyor.

Harç karıştırma mikserlerini ele alalım: Harç karıştırıcıları inşaat ile ilgisi olan hemen hemen her sektörde mevcut. Harç karıştırma mikserleri ayarlanabilir hız devirleri sayesinde ürünün sınıflandırılmasına göre olgunlaşma süresinin optimal şartlarda tamamlanmasına yardım olur. Üstelik harç karıştırma mikseri için indirimli fiyatlardan yararlanabilir en ucuz ve fonksiyon yelpazesi en geniş miksere kampanya dahilinde ulaşabilirsiniz. Epoksi reçineler fayans yapıştırıcıları ısı yalıtım levha sıvaları dekorasyon amaçlı sıvalar alçılar boyalar astarlar gibi bir çok kimyasal ürünün ürün özelliklerini kaybetmeden karıştırabilen cihaz aynı zamanda mikser ucu özel kaplama malzemelerden üretildiği için hiçbir ürün sınıfı ile temas ettiğinde kimyasal reaksiyona girmez. Ürün ile bağ kurmaz ürünün indirgenme/yükseltgenmesine sebep olmaz.

Harçların irili ufaklı tüm agregalarını su yada ürüne özel ürünün kendi sıvısı ile en uygun şekilde birleştiren harç karıştırıcılar özel ekipmanlardan üretilir. Harç karışırken içerisindeki toz polimerlerin homojen dağılması çok önemlidir. Aynı şekilde boya karışımlarında da iyi karışan renk pigmentleri sayesinde yeni renkler ortaya çıkmaktadır. Mikser çapı ürün sınıfına uygun olan karıştırıcıyı broşürden görebilirsiniz. Ayarlanabilir devir sayısı ve çift mekanik vites gibi tercihe bağlı özellikleri ile satılan harç karıştırma mikseri sayesinde sağlıklı deneyler elde edebilirsiniz. Devir sayısı dolayısıyla hızın ayarlanabilir olması sayesinde harç erken kuruma yapmadan sıvısı tam emdirilebilir kıvamı net ve istenilen şekilde ayarlanabilir. Size çalıştığınız sektöre yada uygulama yapacağınız alana en uygun harç karıştırma mikserini katalogdan inceleyebilir özel ekipmanlar ile üretilmiş harç mikserlerinin size en uygun olanına sahip olmak için ebosur.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Broşürlerini görmek istediğiniz Şehir, İlçe, Semt isimlerini yazarak size en yakın olan broşürleri görebilirsiniz
Bizi Facebook'da takip edin:

E-Posta: