yükleniyor

Hazır Sos Çeşitleri

Yemek pişirmek çoğumuz için bir sanattır. Yemekleri özenle pişirdikten sonra sunumları da pişirilmesi kadar özen istemektedir. Sunumları güzelleştirmenin ve yemeklere özel tatlar vermenin yolu da soslardan geçer. Yemekle uğraşmak yeterince zorken bir de soslarla uğraşmak oldukça zorlu olabilmektedir. Bu nedenle de üreticiler hazır sosları üreterek tüketicilerin ihtiyaçlarını karşılamayı hedeflemektedirler. Hazır soslar denildiğinde akla gelen ilk ikili ketçap ve mayonezdir. Makarnalara köftelere ekmek arası domates peynire tostlara eklenebilen pek çok yiyeceğin ayrılmaz ikilisidir onlar.

Hardal da yine üretilen ve yemeklerde makarnalarda salatalarda sıklıkla kullanmaya başlanılan soslardandır. Ayrıca makarnalar için üretilen onlarca çeşit makarna sosu da bulunmaktadır. Kızartmalar balık ve mangal ızgaralar için acılı tatlı ballı barbekü sosları da yine hazır soslar olarak satılmaktadır. Soya sosu yine yemeklerde sıklıkla kullanılan diğer bir hazır sos çeşididir. Son derece sağlıklı olması ve tadının damak tadımıza uygunluğu da yine soya sosunun tercih edilme nedenidir. Ayrıca acı soslar hot chili sos et balık tavuk yemeklerinin vazgeçilmezleri ve pizza sosu da pizzanın eşsiz lezzetine lezzet katan hazır soslardandır. Bir çok çeşidi bulunan soslardan diğer bir grup da salata soslarıdır. Pek çok salataya özel olarak üretilmiş caezar salata sosu bin ada salata sosu İtalyan salata sosu ve balzamikli gibi çeşitleri bulunmaktadır. Kahvaltılık soslar da kahvaltıları çeşitlendiren ekmek üzerine sürülüp farklı lezzetlerde sunulan hazır soslar kategorisindedir. Ayrıca cevizli acı biber ezmesi patlıcanlı acı biber ezmesi ve közlenmiş biber ezmesi de lezzetli hazır soslardan bazılarıdır.

Çeşitlerinden bahsettiğimiz hazır soslar hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz mutlaka ebrosur.com adresine tıklamalısınız. Tüm hazır sosların fiyatları en ucuz ve ekonomik sosları nereden hangi marketten alabileceğinizi de yine sitemizden öğrenebilmektesiniz. Sitemizdeki firmaların hazırladığı broşürleri inceleyerek düzenlemiş oldukları kampanyaları öğrenebilir böylelikle fırsatları kaçırmamış olursunuz. Ayrıca kataloglarımızdan satın alarak tüm ürünler hakkında ayrıntılı bilgiye ulaşabilir indirimlerden faydalanabilir fiyatlarla ilgili karşılaştırmalar da yapabilirsiniz.

Broşürlerini görmek istediğiniz Şehir, İlçe, Semt isimlerini yazarak size en yakın olan broşürleri görebilirsiniz
Bizi Facebook'da takip edin:

E-Posta: