yükleniyor

Humus

Humus Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nde Hatay ve Kilis gibi şehirlerde kebapçılarda yemeklerin yanında salata gibi tüketilen veyahut güneydoğu kahvaltılarında acı biber salçasının yanında sıcak ekmek üstüne sürülüp yenilebilen nohut ve tahinden meydana gelen çok lezzetli bir yiyecektir. Ülkemiz etnik köken ve medeniyet çeşitliği açısından çok zengin bir ülkedir ve bu yönü doğrudan Türk mutfağına da yansımıştır. Humus da bu zengin mutfağın en güzide örneklerinden biri olarak tekmil fava ile başı çekmektedir. Humus akşamları gidilen enfes restoranlarda yenilen ızgara balıkların yanına çok güzel uyum sağladığı gibi evlerde kurulan çilingir sofralarının da baş tacı olmuştur. Humusun kadife kıvamında olanı yani malzemelerin homojen karışması ile meydana gelen bütünlüklü olanı makbuldür.

İçinde nohutları bütün hissetmemek ve kolay sürülebilir yapıda hale gelene kadar karıştırılmış olması gerekmektedir. Humusu hazırlamanın püf noktalarına herkes dikkat edemeyeceği için evde gerçek bir humus yapmak zor olmaktadır. Dışarıda hazır ambalajlı olarak satılan humusların hepsi ile mümkün olmasa da bazılarında ise gerçeğine yakın bir tat ve doku elde etmek mümkün olmaktadır. Bu gerçeğine en yakın humusun nerede ve hangi fiyat ile satıldığını ebrosur.com sitesinden marketlerin hazırladığı medya ürünleri ve broşürleri inceleyerek öğrenebilirsiniz. Bazı büyük süpermarketlerde mezelerde uygulanan kampanya ve indirim fırsatlarını da bu siteden inceleyebileceğiniz gibi katalog satın almak zorunda kalmadan size site tarafından ücretsiz sunulan hizmetlerin de neler olduğunu inceleyebilirsiniz.

Ebrosur. com’da aradığınız her hangi bir ürünün sizin adresinize en yakında olan marketlerde ne kadara satıldığını öğrenebilirsiniz. Siteye girdiğiniz anda önünüze çıkan arama çubuğuna aradığınız her hangi bir ürünün ismini yazdığınız anda sadece hangi markette satıldığını öğrenmekle kalmaz size en yakın şubesinin km cinsinden mesafesini bu şubenin açık adresini iletişim bilgilerini ve varsa açılış kapanış saatleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Bu marketlerden hangisinde aradığınız ürünün en ucuz etiketle satışta olduğunu keşfederek söz konusu markete gidip alışverişinizi yapabilirsiniz. Siz de bugün bu hizmetten yararlanabilir ve ebrosur. com’u tıklayıp bu fırsatlar hakkında siz de bilgi sahibi olabilirsiniz.

Broşürlerini görmek istediğiniz Şehir, İlçe, Semt isimlerini yazarak size en yakın olan broşürleri görebilirsiniz
Bizi Facebook'da takip edin:

E-Posta: