İstanbul AVON Broşür, Katalog ve AVON İndirimleri

İstanbul için geçerli güncel broşürlerini görüntülemektesiniz. Konum değiştirmek için tıklayınız.
Büyütmek İçin Tıklayınız
yükleniyor

AVON İstanbul

Avon, kozmetiği bir lüks olmaktan çıkarıp, aslında temel bir kişisel ihtiyaç olduğunu geniş kitlelere hatırlatan bir marka. 1886’da temelleri atılan Avon bugün dünyanın 100’ü aşkın ülkesinde 6 milyondan fazla kadının hayatına dokunuyor. Avon bugün dünyanın en büyük doğrudan satış kozmetik organizasyonu. Dünyanın en büyük şirketlerinin yer aldığı Fortune 500 listesi ilk oluşturulduğu günden beri Avon bu listede yer alıyor. Ayrıca dünyanın en büyük 100 markası arasında doğrudan satış yapan tek şirket unvanına da sahip olan Avon’un katalogları dünyada her yıl 1 milyon kişiye ulaşıyor. Bugün Türkiye’de en az bir kere, bir Avon ürünü kullanmamış kadın yoktur. Avon kozmetik adı altında makyaj malzemeleri, her türlü cilt, vücut ve saç bakım ürünleri aksesuarlar, parfüm, takı ve aksesuarların satışını yapıyor.

Bu bilgiler Avon’un bir kozmetik markası olarak kurumsal yapısına ait bilgiler. Fakat Avon kozmetik ürünleri satan bir firma olmanın çok ötesine geçmeyi her zaman kendine amaç edinmiş bir kuruluş. Avon çevre ve kadın sağlığıyla ilgili yoğun bir çalışma içersinde. Avon, çevre konusunda hassas davranıyor. Enerji tüketimini %20, su tüketimini %27, sera gazı emisyonunu %17,6 oranında azaltarak küresel iklim değişikliğine karşı mücadele ediyor. Ayrıca Avon %79,6 gibi yüksek bir oranda geri dönüşümlü malzeme kullanıyor. Avon Türkiye’de 20 yıldır varlığını sürdüren bir firma. Üretimini İstanbul’a çok yakın olan Gebze’deki tesislerinde yapıyor. Bu tesis Türkiye Sağlıklı Kentler Birliği girişimiyle başlatılan “Çevreci Tesis Ödülü” almaya hak kazandı. Ayrıca Avon son 17 yıldır meme kanseri ile ilgili geniş çaplı bir farkındalık kampanyası yürütüyor. Kadınların sadece sağlıklarıyla değil, yaşam standartlarıyla ilgilenen Avon satış temsilciliği sistemi ile binlerce kadına ek gelir elde etme imkanı sunuyor. Yani Avon bir kozmetik markası olmanın çok ötesine geçmiş, üretirken çevreyi tüketmeyen, hedef kitlesini sadece ürünlerini satmak istediği alıcılar olarak görmeyen bir firma.

Avon kozmetik ürünlerini kataloglarında çok cazip fiyatlarla sergiliyor. Yaptığı çalışmalar, yürüttüğü kampanyalarla da çevreye ve kadına olan duyarlılığını duyuran Avon satış temsilcileri aracılığıyla ürünlerini tüketicilerle buluşturuyor. Avon’un Türkiye temsilciliği ise İstanbul İkitelli Organize Sanayi Bölgesi’nde bulunmaktadır.

3.9 Toplam 105 değerlendirme
E-Mail listemize üye olun,
Her broşürden haberdar olun
Broşürlerini görmek istediğiniz Şehir, İlçe, Semt isimlerini yazarak size en yakın olan broşürleri görebilirsiniz
Bizi Facebook'da takip edin:

E-Posta: