İstanbul Baumax Broşür, Katalog ve Baumax İndirimleri

İstanbul için geçerli güncel broşürlerini görüntülemektesiniz. Konum değiştirmek için tıklayınız.
Büyütmek İçin Tıklayınız
yükleniyor

Baumax İstanbul

Yeni yeni tam anlamıyla kullanmaya, hizmet ve diğer imkânlarından yararlanmaya başladığımız “yapı market” kavramı henüz yalnızca belli başlı illerde hizmet vermektedir. Bu marketlerin büyüklükleri ve kuruluşları için gerekli sermaye dolayısıyla büyük illerde yoğun nüfusa hizmet etmektedirler. Ancak bölgesel olarak bakıldığında hemen hemen tüm bölgelere yayılmış olan zincir yapı marketlerde bulunmaktadır. Yapı malzemeleri, teknik, ev ve çeşitli bahçe aksesuar ve ürünlerinin bulunduğu yapı marketlerin en büyüklerinden biri olan Baumax İstanbul bölgesinde yoğun nüfusa hizmet vermektedir. Fayans, seramik, kapı -pencere, yer döşeme, banyo ve banyo ürünleri, küçük el aletleri matkaplar, hırdavat, kaynak, ahşap ve metal işleme, takım çantaları, boyalar çeşitli bahçe ve ev gereçleri ve daha sayılamayacak kadar çok alanda bol ürün çeşidi ile her alandaki ihtiyaçlara uygun çözümler sunmaktadır.

Baumax İstanbul bölgesindeki yüzlerce kullanıcının çeşitli ihtiyaçlarına pek çok kategoride yer alan ürünleri ve servisleri ile kaliteli hizmet sunmaktadır. Yapı alışverişlerinde ihtiyacınız olan montaj, nakliye, ahşap kesim, perde dikim başta olmak üzere çeşitli servisleri ve anahtar teslim projeleriyle de baumax hizmetlerinden yararlanmak ayrı kolaylık ve keyiftir.

Baumax yapı marketleri genel olarak ülke genelindeki mağazalarında olduğu gibi İstanbul mağazalarında da Pazar günleri dışında 08.00-22.00, Pazar günleri ise; 09.00-22.00 saatleri arasında değerli müşterilerine hizmet vermektedir.

Ürünlerin bol çeşidi arasında istediğiniz ürünü kolayca bulmanıza imkân verecek sergileme şekli, uzman ve eğitimli personeli ile bu büyük mağazalarda alışveriş yaparken istediğinizi bulmak hiç de zor değil. Müşteri memnuniyeti odaklı Baumax yapı mağazası hayallerinizdeki yapı ürünlerini sizlere sunarken, odak noktası her zaman memnuniyetinizdir.

Baumax yapı marketleri, tüm mağazalarında olduğu gibi İstanbul’da da çok fazla ihtiyaç olan hazır usta hizmeti ile tüm İstanbulluların; evlerindeki tadilat ve tamirat işlerinde kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Döşeme yapımı, su tesisatı kurulumu, boya badana, mantolama, doğalgaz projesi ve kombi gibi işlemlerde hazır usta uygulaması İstanbul’ da hizmetinize hazır bulunmaktadır.

4.1 Toplam 88 değerlendirme
E-Mail listemize üye olun,
Her broşürden haberdar olun
Öne Çıkan Broşürler
 
Broşürlerini görmek istediğiniz Şehir, İlçe, Semt isimlerini yazarak size en yakın olan broşürleri görebilirsiniz
Bizi Facebook'da takip edin:

E-Posta: