İstanbul Bimeks Broşür, Katalog ve Bimeks İndirimleri

İstanbul için geçerli güncel broşürlerini görüntülemektesiniz. Konum değiştirmek için tıklayınız.
Büyütmek İçin Tıklayınız
yükleniyor

Bimeks İstanbul

Teknoloji ve yarattığı teknolojik ürünleri, yaşamımızda neredeyse her alanda yoğun ve aktif bir şekilde kullanmaktayız. Günümüzün yoğun iş temposu “zaman” kavramını çok daha değerli bir hale getirdiğinden teknolojik ürünlerin bizlere kazandırdığı vakit, onları tercih edilebilir kılıyor. Teknolojinin sunduğu tüm imkânlarla geliştirilip değiştirilen teknolojik ve elektronik aletler her geçen gün, yapılan AR-GE çalışmalarının da katkısıyla an be an yeni bir modeli ile tanıştığımız çeşitli eşyalar sunuyor. Yaşamın neredeyse her alanında egemen olan bu aletler sayılamayacak kadar çok çeşide ve modele sahip ürünlerdir. Bu teknolojik ve elektronik aletlerin hepsini bir arada sunan mağaza zincirleri de yaşamımızda artık sık sık ziyaret edilen ve vakit geçirilen yerler arasına girmiştir. Özellikle zincir mağaza şeklinde kurulan teknoloji marketleri teknoloji tutkunları başta olmak üzere bu eşyalara ihtiyacı olan herkese hitap etmektedir. Bu mağazalardan biri olan Bimeks İstanbul bölgesinde pek çok teknoloji tutkununa ve elektrik elektronik eşya ihtiyacı olanlara hitap etmektedir.

Bilgi teknolojileri dijital yaşam, kişisel bakım, ev teknolojileri, oyun ve eğlence, beyaz eşya, araç teknolojileri kategorilerinde ve onlarca alt başlıklarda sınırsız ürün çeşitliliği sunmaktadır. Bimeks İstanbul bölgesinde; Bahçelievler, Acıbadem, Başak şehir, Beylikdüzü, Çekmeköy, İçerenköy, Kadıköy, Maltepe gibi çeşitli yerlerde bulunan mağazaları ile yoğun İstanbul nüfusuna kolay ulaşım sağlamaya çalışmaktadır. Tüm ürün kategorilerinde onlarca markanın yüzlerce ürününü bulundurarak müşterilerine sunduğu bol çeşidi, uygun fiyatlarla birleştiren mağazalarda sürekli kampanya ve indirimler bulunmaktadır.

Bilgisayar ve tüm donanım aletleri, beyaz eşyalar, çeşitli mutfak aletleri, küçük el aletleri, TV, video ve ses aletleri, oyun, oyun konsolu, fotoğraf makinesi, kamera, projektör, müzik aletleri vb. pek çok ürün ve daha fazlası tüm Bimeks İstanbul mağazalarında sizleri bekliyor.

Bimeks mağazaları online olarak da tüm Türkiye de bulunan kullanıcılara güvenli ve kolay bir alışveriş imkânı sunmaktadır. Ayrıca outlet ürünlerinde yer alan pek çok kategoride üründe çok büyük indirim oranları ile cazip fiyatlarla sahip olma imkânı bulunmaktadır. Çeşitli kampanyalar ile hediye imkanları da bulunan teknoloji mağazası pek çok kişinin uğrak noktası haline gelmiştir.

4.1 Toplam 108 değerlendirme
E-Mail listemize üye olun,
Her broşürden haberdar olun
Broşürlerini görmek istediğiniz Şehir, İlçe, Semt isimlerini yazarak size en yakın olan broşürleri görebilirsiniz
Bizi Facebook'da takip edin:

E-Posta: