İstanbul Bizim Toptan Market Broşür, Katalog ve Bizim Toptan Market İndirimleri

İstanbul için geçerli güncel broşürlerini görüntülemektesiniz. Konum değiştirmek için tıklayınız.
Büyütmek İçin Tıklayınız
yükleniyor

Bizim Toptan Market İstanbul

Perakende ve toptan satış şekilleri arasında, ürünlerin belirli sayılarda yerleştirildiği koliler halinde toptan satışının yapıldığı yerler olan toptan satış mağazaları her gün uygun fiyatları ile müşterilerine hizmet vermektedir. Hedef kitlesi marketler, bakkallar, kuruyemişçi, market, büfe, kantin, lokanta, pastane, kafeterya, otel gibi perakende satış noktaları olan müşterilerine gerçekleştirdiği toptan satışlarla indirimler ve ödeme kolaylıklarının yanı sıra vade imkânı tanımaktadır. Çeşitli gıda ve temizlik ürünleri gruplarında önde gelen markaların ürünlerini hedef kitlesine sunmaktadır. Testlerden geçirilerek kaliteli ürünler koşulsuz iade imkanı ile kullanıcılara sunulmaktadır.

Bizim toptan satış mağazaları, ilk mağazasını 2002 de açmış bir hızlı tüketim ürünleri toptan satış zinciri olarak İstanbul başta olmak üzere tüm ülkeye yayılmıştır. Bizim İstanbul mağazaları İstanbul’un pek çok semtinde çeşitli bölgelerde kurulmuştur. Perakendeci mağazalardakinin aksine bir gün belirli ürünler yerine tüm günlerde tüm ürünlerde uygun fiyatları benimseyen mağaza, özellikle üyesi olan müşterilerine; kredi kartı kullanma ve tatil günleri de alışveriş yapma imkânı vermektedir. Kurumsal müşterileri için sunduğu nakliye hizmeti ve diğer müşterileri için sunduğu geniş otoparklar ile alışverişi daha kolay hale getirmeye çalışmaktadır. Özellikle Bizim İstanbul, trafiğin bu kadar yoğun ve nüfusun kalabalık olduğu bir şehirde bu hizmetleri ile büyük kolaylık yaratmaktadır.

Temel gıda ürünleri başta olmak üzere süt ve süt ürünleri, içecek ürünleri, şarküteri, meyve sebze ve et ürünleri, kahvaltılık, kâğıt ürünleri, tüm temizlik ürünleri, gibi tek tek sayılamayacak kadar çok ürün grubunda hizmet vermektedir. Bizim toptan satış mağazaları ülke genelinde hemen hemen tüm illere, illere bağlı pek çok ilçeye açılan mağazaları ile tüm Türkiye’ de bulunan tüketicilere hizmet ulaştırmaktadır.

Bizim İstanbul, İstanbul’da yer alan pek çok bakkal, market, yemek şirketi, otel, lokanta, kantin gibi müşterileri için sınırsız çeşitlilikte ürüne, Pazar günleri de dâhil olmak üzere haftanın tüm günleri uygun fiyatlarla sahip olma imkânı vermektedir. Müşterilerinin “bizim kart” üyeliği ile yararlanabileceği çeşitli ürün grupları toptan alışlarda ciddi anlamda fiyat farkı olan ürünlerdir.

3.7 Toplam 760 değerlendirme
E-Mail listemize üye olun,
Her broşürden haberdar olun

Benzer Markalar

Broşürlerini görmek istediğiniz Şehir, İlçe, Semt isimlerini yazarak size en yakın olan broşürleri görebilirsiniz
Bizi Facebook'da takip edin:

E-Posta: