İstanbul Boyner Broşür, Katalog ve Boyner İndirimleri

İstanbul için geçerli güncel broşürlerini görüntülemektesiniz. Konum değiştirmek için tıklayınız.
Büyütmek İçin Tıklayınız
yükleniyor

Boyner İstanbul

Türkiye’de mağazacılık sektörünün önde gelen isimlerinden Boyner Mağazacılık, bir Boyner Holding kuruluşu olup ilk mağazasını 1981 yılında İstanbul Bakırköy’de Çarşı Mağazası adıyla açtı. Boyner Mağazacılık 2004’te bir değişim ve yenilenme programı başlattı. Bu program çerçevesinde ürün çeşitliliğinden, mağazanın ismine kadar pek çok değişiklik yapıldı. 2006’da Beaute konseptiyle ile kozmetik ve güzellik ürünlerine de yer veren Boyner, 2007’de de ev konseptini uygulamaya koydu. Boyner’in bu değişimdeki temel amacı gelişen tüketici beklentilerine yanıt vermek ve tüketiciyi mümkün olduğunca çok kategoride en çok sayıda, en kaliteli ürünlerle buluşturmak.

Bugün Boyner Türkiye’nin 28 ilinde 39 çok katlı, 16 konsept mağaza, 8 Boyner Outlet, 4 BSSD Mağazası, 12 Çarşı Mağazası ve 67 YKM Mağazası ile faaliyet göstermektedir. Türkiye’de alış veriş kültürünün öncüsü olan Çarşı Mağazaları ve YKM de artık Boyner çatısı altında hizmet veriyor. Gıda dışı perakendecilik sektöründe hizmet veren Boyner Mağazaları’nda kadın, erkek, genç ve çocuk giyimi, aktif spor malzemeleri, kozmetik ve kişisel bakım ürünleri, elektrikli ev aletleri, mutfak, banyo gereçleri ve ev tekstiline dair dünya markalarına ait binlerce ürün satışa sunulmaktadır. Boyner mağazalarından gıda dışında akla gelebilecek her türlü ürün satın alınabilir. Kitap, havlu, nevresim, farklı spor dalları için gerekli ekipmanları, her türlü giyim ürününü Boyner’de bulmak mümkün. Üstelik onlarca seçkin markanın etiketiyle.

Boyner mağazacılık sektöründeki yolculuğuna İstanbul’da açtığı ilk mağazasıyla başlamıştı. Bugün Boyner’in İstanbul’da dokuz tane mağazası bulunmaktadır. Boyner, Büyükçekmece Beylikdüzü Migros’ta, Üsküdar Capital AVM’de, Bakırköy, Bayrampaşa, İçerenköy, Büyükdere Metrocity’de, Kadıköy Nautilus, Mecidiyeköy Profilo AVM’de, Suadiye Şaşkınbakkal mağazalarında hizmet vermektedir. İstanbul demek alış veriş demektir biraz da. Boyner İstanbul’daki 9 mağazası ile Türkiye’de olduğu gibi İstanbul’da da alışverişin nabzını tutuyor.

Boyner bir alış veriş dünyası. Hayata dokunan, hayatı güzelleştiren ve özel kılan kaliteli ürünlerin bulunduğu bir dünya. Boyner dünyası Boyner Anahtar programıyla daha da avantajlı. Boyner Anahtar, Boyner’in müşterilerine sunduğu fırsatlar, indirimler ve sürprizler dünyasının anahtarı. Boyner, bu hizmeti ile sezon boyunca müşterilerine indirimler sağlıyor, onlara Boyner Mağazaları dışında spor salonları gibi birçok yerde indirim fırsatları ve sürprizler sunarak Boyner ayrıcalığını yaşatıyor.

4.0 Toplam 89 değerlendirme
E-Mail listemize üye olun,
Her broşürden haberdar olun
Öne Çıkan Broşürler
 
Broşürlerini görmek istediğiniz Şehir, İlçe, Semt isimlerini yazarak size en yakın olan broşürleri görebilirsiniz
Bizi Facebook'da takip edin:

E-Posta: