İstanbul Carrefour Broşür, Katalog ve Carrefour İndirimleri

İstanbul için geçerli güncel broşürlerini görüntülemektesiniz. Konum değiştirmek için tıklayınız.
Büyütmek İçin Tıklayınız

Carrefour 01 - 16 Aralık 2023 Yeni Yıl Kampanya Broşürü!

10 Gün Daha Geçerlidir

Broşürü İncele

Carrefour 01 - 31 Aralık 2023 Gurme Kampanya Broşürü!

25 Gün Daha Geçerlidir

Broşürü İncele
yükleniyor

Carrefour İstanbul

Carrefour’un yarım asırlık büyümesinin son yirmi yılına Türkiye de dahil oldu. 1996 yılında Türkiye’nin en büyük holdinglerinden Sabancı Holding ile ortak olan Carrefour’un kurumsal adı bu tarihten itibaren Carrefour SA olarak değişti. Alış verişin kalbi Carrefour SA’nın Türkiye’deki ilk şubesi 1993’te İstanbul İçerenköy’de açıldı. Bugün İstanbul’da 33 tane Anadolu Yakası'nda ve 63 tane Avrupa Yakası'nda olmak üzere toplam 96 tane şubesi bulunmaktadır. Carrefour SA’nın İstanbul şubeleri Mahmutbey, Acıbadem, Bağcılar, Bahçelievler, Bayrampaşa, Hamidere, İstinye, Maltepe, Sefaköy, Pendik gibi yerlerde bulunuyor.

Carrefour SA iki yönden hizmet veriyor. Birincisi, bir ailenin ihtiyacı olabilecek 50.000’den fazla ürünün satıldığı bir mağaza olması, ikincisi ise bünyesinde bulundurduğu alış veriş merkezleri. Carrefour SA bir taraftan tüketicinin perakende ihtiyaçlarını karşılayabileceği bir market iken diğer taraftan da, giyim, yemek, kozmetik sektörlerin öncü firmalarının bulunduğu, banka şubelerini ve sinemaların yer aldığı bir kompleks. Carrefour SA alış veriş merkezleri aynı zamanda yaşam merkezleri olarak da faaliyet gösteriyor.

Carrefour SA’nın tüm Türkiye’de olduğu gibi İstanbul’da da alış veriş ve yaşam sektöründe lider konuma gelmesinin birçok sebebi var. Carrefour’dan yiyecek de alınabiliyor, koşu bandı ya da bilgisayar da. Bünyesindeki alış veriş merkezlerinde dinlenmek de mümkün, eğlenmek de. Fakat bunların yanı sıra Carrefour SA’yı tüm Avrupa’da olduğu gibi Türkiye’de de markalaştıran etkenlerin başında hizmet politikası ve müşteri memnuniyetine verdiği önem de geliyor. Buna birkaç örnek vermek gerekirse; Carrefour SA sağlığa ve hijyene çok önem veriyor. Marketlerinde satılan gıdalar için yılda 9000’den fazla gıda testi yaptırıyor. 8000 kişiye istihdam olanağı sunuyor, onların aileleriyle birlikte dolaylı olarak on binlerce kişinin geçinmesini sağlıyor. Carrefour SA bütün bunları yaparken 2011’de ve 2012’nin ilk yarısında şikayetleri en iyi yöneten firma seçildi.

Carrefour SA İstanbul’da olduğu gibi Türkiye’nin neresinde hizmet verirse versin, tüketicilerin ekonomik tercihler yaptığını bilerek fiyat politikasını düzenliyor. Kendi markalarını da yaratan firma için ürünlerini çok cazip fiyatlarla tüketici ile buluşturuyor. Bunun yanı sıra promosyonel aktiviteler, indirimler, çekilişler, Carrefour SA Plus Kart ile alış verişte en ekonomik ve kazançlı tercihleri sunmaya devam ediyor.

20 yıldır Türkiye’de alış verişin adı olan Carrefour SA bir marketler zinciri, bir alış veriş merkezi olarak büyümeye ve gelişmeye devam ediyor.

3.5 Toplam 641 değerlendirme
E-Mail listemize üye olun,
Her broşürden haberdar olun
Öne Çıkan Broşürler
 

Benzer Markalar

Broşürlerini görmek istediğiniz Şehir, İlçe, Semt isimlerini yazarak size en yakın olan broşürleri görebilirsiniz
Bizi Facebook'da takip edin:

E-Posta: