İstanbul Kiler Broşür, Katalog ve Kiler İndirimleri

İstanbul için geçerli güncel broşürlerini görüntülemektesiniz. Konum değiştirmek için tıklayınız.
Büyütmek İçin Tıklayınız
yükleniyor

Kiler İstanbul

Hızlı Tüketim Ürünlerinde Marka

Hızlı Tüketim ürünleri, insanların günlük yaşamlarını devam ettirebilmesi için gerekli olan ürünlerdir. İnsanların yaşamlarında en fazla tükettiği ürünlerin başında yiyecek gelmektedir. Hızlı Tüketim Ürünlerinin satıldığı Marketlerden olan Yiyecek ürünlerinin birçok çeşidi bulunmaktadır. Bunlar, Unlu Mamuller, Et ve Et Ürünleri, Meyve ve Sebze Ürünleri, balık ve içecektir. Bunun dışında Deterjan ve Kozmetik Tekstil ve Elektronik ürünler satılmaktadır. Ülkemizde hızlı tüketim maddelerini satan bakkal ve iş yerlerinin dışında misyon ve vizyon sahibi kurumsal alt yapısı bulunan ve ülke genelinde birçok mağazaya sahip Alışveriş Merkezleri bulunmaktadır. Bu alışveriş merkezlerinden birisi Kiler Markettir. Kiler Market Ülke genelinde birçok şehirde bulunmaktadır. Kiler İstanbul Bölgesinde bulunan mağazaları ile kaliteyi hesaplı şekilde tüketicilerin beğenisine sunmaktadır. Kiler Market 1983 yılında kurulan kurumsal bir alışveriş mağazaları zinciridir. Kiler Market zincirinde üç farklı konsepte mağaza bulunmaktadır. Bu mağazalar metrekare durumuna göre ayrılmaktadır. Buna göre bu mağazalarda 2.500 - 7.500 ve 15.000 bin ürün çeşidini barındırmaktadır.

Kiler Market Hakkında

Kiler İstanbul, bölge halkına kazançlı alışveriş sunan hızlı tüketim mağazasıdır. Bu mağazalarda düzenlenen kampanyalar, reklam ve insört afişlerle tüketicilerin bilgisine sunulmaktadır. Kiler Marketler Zincirinin öncelikli kuralı, müşteri memnuniyetidir. Ülke genelinde 5 bine yakın çalışanı ile hizmet sunan Kiler Marketler Zinciri, Kaliteli Markaların, kaliteli ürünlerini uygun fiyata sunmaktadır. Avrupa Standartlarının üzerinde her türlü bilgi ve belgenin tam olduğu Kiler Market Zincirlerinde birinci sınıf ürünler, uygun fiyata tüketicilerin hizmetine sunulmaktadır.

Kiler İstanbul bölgesinde yer alan mağazaları ile her bütçeye sahip insanlara hizmet etmektedir. Bünyesinde bulunan Unlu ve Et mamulleri Entegreleri ile birinci sınıf taze ürünler bulunmaktadır. Hızlı Tüketim ürünleri satın alırken dikkat edilmesi gereken kurallar vardır. Bunların başında öncelikli olarak misyon ve vizyon sahibi kurumsal firmalar tercih edilmelidir. Bu mağazalardan yapılacak alışverişler fiş veya fatura altına alınmaktadır. Bu sebeple insanların yaptıkları alışverişlerde karşılaştıkları olumsuzlukları şikâyet etme hakkı bulunmaktadır. Ayrıca bu alışveriş merkezlerinden alınan ürünler kontrol edilmekte ve insanların rahatlıkla ve sağlıkla yiyebilmesi için özenle seçilmektedir. Et ve Et ürünleri veteriner hekimlerin kontrolü altında kesilmekte ve insanların tüketimine sunulmaktadır.

4.0 Toplam 100 değerlendirme
E-Mail listemize üye olun,
Her broşürden haberdar olun

Benzer Markalar

Broşürlerini görmek istediğiniz Şehir, İlçe, Semt isimlerini yazarak size en yakın olan broşürleri görebilirsiniz
Bizi Facebook'da takip edin:

E-Posta: