İstanbul Kipa Broşür, Katalog ve Kipa İndirimleri

İstanbul için geçerli güncel broşürlerini görüntülemektesiniz. Konum değiştirmek için tıklayınız.
Büyütmek İçin Tıklayınız
yükleniyor

Kipa İstanbul

Kipa, kurulduğu günden bu yana mağaza sayısını artırmış, son dönemde de Tesco mağazaları ile ortaklık kurarak gücüne güç katmıştır. Ticaret hayatına İzmir’de başlayan Kipa mağazaları bugün Türkiye’de toplam 24 ilde 191 mağazayla müşterilerine hizmet vermektedir.

İstanbul Türkiye’nin en büyük şehri olmasının yanı sıra, ülkenin ticaret hacminin de en yüksek olduğu ildir. Kipa İstanbul mağazaları, bu büyük şehirde müşterilerine en hızlı yoldan ulaşmak ve taleplerini en doğru şekli ile yerine getirmek için Kipa yönetimi olarak çalışmalarına ağırlık vermiş bulunmaktadır.

Kipa ilk mağazasını 1992 yılında İzmir’de açmıştır. Daha sonra 2003 yılında Tesco ile birleşerek Türkiye’nin rekabette söz sahibi markalarından biri haline gelmiştir. Bugün Kipa İstanbul olarak İstanbul’da toplam 9 mağazaya sahiptir. Türkiye genelinde toplam mağaza sayısı 191’dir. Kipa İstanbul’daki yoğun rekabet ile mücadelede önemli bir konuma sahiptir. Rakiplerinin her zaman bir adım önünde olan Kipa, bu gücünü müşteri memnuniyetine verdiği önemden almaktadır. Müşterilerini memnun ettiği sürece büyüyeceğine inanan, müşteri kaybetmektense para kaybetmeyi tercih eden Kipa mağazaları, bu bağlamdaki emeklerinin karşılığını almaya devam etmektedir. İstanbul nüfusuna oranla mağaza sayısı düşük kalan Kipa İstanbul’daki mağaza sayısı artırımına odaklanmış ve kısa zamanda mağaza sayısında artışa gidecektir.

Uygun fiyatlı ürün satışı konusunda lider olmayı amaçlayan Kipa mağazaları, öncelikle Kipa İstanbul olarak bu konunun üzerine gitmektedir. İstanbul’daki yaşamın zorluğu ve pahalılığı esas alındığında, bölge insanına uygun fiyatlı ürünleri kaliteden ödün vermeden sunabilmenin gururunu yaşamaktadır. Müşterileri ile her zaman irtibat halinde olan, müşteri geri beslemesine çok önem veren Kipa mağazaları, müşterilerden aldığı yorumlar neticesinde, çalışmalarında değişimlere gidebilecek esnekliğe sahiptir. Böylece müşterilerimize samimiyet esaslı bir ortam yaratıp, marketlerimizde mutlulukla alışveriş yapmalarına olanak sağlamaktayız. Müşterilerinin Kipa’yı benimsemeleri yönetimin en büyük mutluluğudur.

Öncelikli çalışmaların ilk adresi olan Kipa İstanbul mağazaları, metropol hayatında yerini daha da yukarılara taşımak için çalışmalarına büyük hızla devam etmektedir. Mağaza haberleri hakkında bilgi almak ve Kipa İstanbul mağaza listelerine ulaşmak için web sitelerini ziyaret edebilirsiniz. Bol alışverişli günler.

3.4 Toplam 267 değerlendirme
E-Mail listemize üye olun,
Her broşürden haberdar olun

Benzer Markalar

Broşürlerini görmek istediğiniz Şehir, İlçe, Semt isimlerini yazarak size en yakın olan broşürleri görebilirsiniz
Bizi Facebook'da takip edin:

E-Posta: