İstanbul Şok Market Broşür, Katalog ve Şok Market İndirimleri

İstanbul için geçerli güncel broşürlerini görüntülemektesiniz. Konum değiştirmek için tıklayınız.
Büyütmek İçin Tıklayınız

Şok Market 27 Eylül - 03 Ekim 2023 Kampanya Broşürü!

7 Gün Daha Geçerlidir

Broşürü İncele
yükleniyor

Şok Market İstanbul

Alışveriş yaparken ihtiyaç duyulan farklı ürün gruplarından ürünleri bir arada bulabileceğimiz marketler giderek hizmetlerini geliştiriyor ve ülkenin hemen her yerinde bulunan tüketicilere ulaşmaya çalışıyor. Bu marketlerden hızla yayılanlardan biriside şok marketler zinciridir. İstanbul gibi büyük ve kalabalık bir şehirde alışveriş ihtiyacı da çok yüksektir. Yoğun nüfusa hizmet verebilmek için şok marketler Tic. A.Ş çeşitli semtlerde onlarca şubesi ise tüketicilere uygun fiyatlarla kaliteli ürünler sunmayı başarmaktadır. Zaman geçtikçe bir yeni şube daha açarak tüketicilerin fırsatlar ve indirimli ürünlere ulaşmasını kolay kılan Şok marketler, ürün çeşitliliği ile de hizmet kalitesini gösteriyor.

Şok İstanbul marketlerinde de tüm ülkede ki şubelerde olduğu gibi dönemlik kampanyalar ile et ürünleri, süt ve süt ürünler, taze gıdalar, sebze meyve, dondurulmuş gıdalar, temizlik ürünleri ve daha sayılamayacak kadar fazla ürün grubunda yer alan ürünler tüketiciye sunulmaktadır. Bir evin ihtiyacı olan tüm gıda ve temizlik ürünlerini en yakın Şok market şubesinde bulabileceğiniz gibi, fırsat ürünleri ve hediyeli pek çok ürüne ulaşmak için de uzaklara gitmenize gerek kalmayacak. Adalar da dâhil olmak üzere İstanbul her noktasına ulaşmış olan şubelerinde her hafta değişen indirimli ürünler, hediyeli ürünler gibi kampanyalarla ev ekonominize katkıda bulunmanız çok kolay.

Eğitimli ve bilinçli çalışanları ile müşteri memnuniyetini en önemli prensip olarak kabul eden Şok marketlerde bulunan ürünler en iyi markaların kaliteli ürünleridir. Sebze- meyve gibi ürünlerde tarladan sofranıza ulaştırılır. Şok İstanbul her semtte en az bir marketi ile hizmet vermektedir. Kaliteyi ucuza almak istiyorsanız üstelik aldığınız ürünlerde hediye kazanmak istiyorsanız bu fırsatları kaçırmayın. Şok katalog ile indirimleri haftalık olarak takip edebilirsiniz. Hayat pahalılığının bütçeleri etkilediği bu dönemde Şok market indirimleri, sınırsız insan ihtiyacı olan ürünlerde yapılarak bütçeleri koruyan fırsatlar yaratılıyor.

Dilerseniz en yakın Şok market şubesinden, dilerseniz neredeyse her eve ve işyerine ulaştırılmaya çalışılan şok kataloglardan dilerseniz de Şok market internet sitesinden, haftalık olarak değişen fırsat ürünlerini takip edebilir ve indirimlerle cebinizi güldürebilirsiniz.

3.4 Toplam 499 değerlendirme
E-Mail listemize üye olun,
Her broşürden haberdar olun

Benzer Markalar

Broşürlerini görmek istediğiniz Şehir, İlçe, Semt isimlerini yazarak size en yakın olan broşürleri görebilirsiniz
Bizi Facebook'da takip edin:

E-Posta: