İstanbul Teknosa Broşür, Katalog ve Teknosa İndirimleri

İstanbul için geçerli güncel broşürlerini görüntülemektesiniz. Konum değiştirmek için tıklayınız.
Büyütmek İçin Tıklayınız
yükleniyor

Teknosa İstanbul

Teknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş. Türkiye’nin çeşitli illerinde ücretsiz bilgisayar kursları vererek kadınları teknolojiyle birleştirmeyi sağlamaktadır. Bilinçli toplum için kadınlara bu eğitimin gelecek nesillerle bütünleşik bir iletişim aracı sağlamayı hedef edinmiştir. Çünkü çağ durmadan ilerlemekte ve gelişmişlik düzeye artmaktadır. Bu bağlamda kadınlar gençlerle diyolog kurumunda iletişimi de güçlendirecektir. Teknosa sadece bu alanda değil toplumun gelişmesi için pek çok alanda lider rolü üstlenmektedir.

Teknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş. bilinçli ve çevreci bir toplumun olması için her türlü sosyal sorumluluk projelerinde bulunmaktadır.

Teknosa 2000 yılında kurularak 5 mağaza ile hayata geçirmiştir gelişmişliğin başlangıç adımlarını. Teknosa İstanbul mağazaları ile amaç tüm Türkiye’ de perakendecilik mağazalarında tek amaç bu yola başlarken felsefe olarak teknoloji yeniliğini herkes için kolay ve ulaşılabilir kılmaktır. Çünkü teknoloji toplumlar arası bir çağı ifade etmektedir. En basiti bir telefonun hayatımızda olmadığını var saydığımız da dünyamızın başımıza yıkılacağını düşünmeye bile başlamışızdır. Hatta telefonumuzu bir yerde unuttuğumuz da gideceğimiz yere geç kalmamızın bir önemi olmadan geriye dönüp telefonlarımıza sarılmışızdır. Tabir yerinde ise bu durumun ardından acaba telefon yokken biz ne yapıyormuşuz sorusu ise herkesin başlı başına kafa karmaşasına dönüştürmüştür.

Teknosa İstanbul gelişmiş ve teknoloji açlığına sahip olan bir şehirdir. Teknosa İstanbul lokasyonları böyle bir iş dünyasının bulunduğu ve kalbinin attığı şehir için açlığın doyurulması anlamını taşımaktadır. Teknosa Istanbul müşterilerine bilinçli bir toplumun bilinçli tüketicileri olmasından dolayı yeniliğin hızının arttığını kanıtlarcasına hizmetinde bulunmaktadır.

Teknosa İstanbul mağazaları, Teknosa İstanbul Akmerkez, Teknosa İstanbul Bahçelievler, Teknosa İstanbul Bahçeşehir, Teknosa İstanbul Bakırköy Ataköy, Capacity, Carousel, Teknosa İstanbul Başakşehir, Teknosa İstanbul Bayrampaşa Aquarium, Carrefoursa, Forum Exxtra, Beşiktaş Çarşı, Beylikdüzü Migros, Perlavista, Büyükçekmece Atirus, Esenler Espri, Esenyurt Eskule, Etiler, Fatih historia, Galleria, Haramidere Carrefour, Torium, Deposite, İstiklal, İstinye, Kemerburgaz, Levent, Marmara Forum, Mecidiyeköy, Merter, Nişantaşı, Rumeli, Sabancı Holding, Sefaköy, Silivri, Şişli, Taksim, Yenibosna, Zeytinburnu,Capitol, Caddebostan, Çengelköy, İçerenköy, Kadıköy, Kartal, Kozyatağı, Kurtköy, maltepe, Pendik, Sarıgazi, Suadiye, Ümraniye, Yenisahrada bulunmaktadır.

4.1 Toplam 99 değerlendirme
E-Mail listemize üye olun,
Her broşürden haberdar olun
Broşürlerini görmek istediğiniz Şehir, İlçe, Semt isimlerini yazarak size en yakın olan broşürleri görebilirsiniz
Bizi Facebook'da takip edin:

E-Posta: