İstanbul Tekzen Broşür, Katalog ve Tekzen İndirimleri

İstanbul için geçerli güncel broşürlerini görüntülemektesiniz. Konum değiştirmek için tıklayınız.
Büyütmek İçin Tıklayınız
yükleniyor

Tekzen İstanbul

Tekzen yapı marketleri ihtiyaca yönelik ürünleri size artık teknoloji aracılığı ile de sunmaktadır. Tekzen yapı marketleri müşterisine değer veren Türkiye kuruluşlu bir firmadır. Yüzde yüz Türk sermayesi ile kurulmuştur.

Tekzen İstanbul mağazası Bakırköy Merter’ de çırpıcı yolu üzerindedir. Tekzen İstanbul yapı mağazasının yanı sıra Tekzen yapı merketleri Türkiye’nin önemli yapı marketleri arasında gösterilmektedir. Tekzen İstanbul ve Türkiye’deki marketleri kriz sürecinde reklam politikaları ile değişmeyen bütçelerle kısıntıya gitmeden krizin karmaşasına rağmen ilk çeyrekte yüzde 14 büyüdüğünü gördük. Tekzen İstanbul yapı marketi Tekzenin değerli mağazalarındandır. Tekzen İstanbul mağazasından önce Konacık ilçesinde açıldı. 2002 yılında Tekzen yapı marketleri merhaba dedi bizlere.

Tekzen İstanbul yapı marketlerinde ürün gamları çok ve çeşitlidir. Inşaattan, anne çocuk gruplarına kadar her şeyi her ürünü bulmanız mümkün. Tekzen İstanbul yapı marketleri başlı başına ürünlerle çok çeşitli katagorileri sizlere sunmaktadır. Yapı marketlerinde aradığınız her şeyi ve daha pek çok şeyi Tekzen İstanbul yapı marketlerinde bulmanız mümkündür. Çünkü Tekzen İstanbul ürün gamında çok ileri ve pek çok kaliteli marka ile size hizmet sunar.

3.7 Toplam 191 değerlendirme
E-Mail listemize üye olun,
Her broşürden haberdar olun
Öne Çıkan Broşürler
 
Broşürlerini görmek istediğiniz Şehir, İlçe, Semt isimlerini yazarak size en yakın olan broşürleri görebilirsiniz
Bizi Facebook'da takip edin:

E-Posta: