İstanbul Vatan Bilgisayar Broşür, Katalog ve Vatan Bilgisayar İndirimleri

İstanbul için geçerli güncel broşürlerini görüntülemektesiniz. Konum değiştirmek için tıklayınız.
Büyütmek İçin Tıklayınız
yükleniyor

Vatan Bilgisayar İstanbul

Teknolojinin sunduğu imkânlar bugün hemen her yaştan kullanıcı için bir kolaylık yaratmaktadır. Çeşitli alanlarda kullanılan teknolojik ürünler, yaptıkları işleri hızlı ve daha kolay biçimde bitirmekte ve zamanın kısıtlı olduğu günümüzde herkes için vakit yaratmaktadır. Bunun en iyi örneği internettir. İnternet teknolojisi sayesinde oturduğumuz yerden başta bankacılık ve alışveriş olmak üzere yüzlerce işlemi kolayca yapabilmekteyiz. Yine evlerde kullanılan eşyalar sayesinde çamaşırlar güç harcamadan yıkanıp kırışmadan kurutulmakta, gittikçe gelişen teknolojinin imkânları neticesinde de her geçen ürünlere bir yeni özellik eklenerek geliştirilmektedir. Teknolojik ürünlerin bu işlevselliği onlara olan talebi de artırmıştır. Bunun neticesinde yüzlerce kullanıcıya hizmet vermek üzere kullanılan teknolojik ürün mağazalarından Vatan Bilgisayar, ilk mağazasını açtığı İstanbul’da şimdilerde dünyanın ilk hiperstore’unu açmış bulunmaktadır. İlk olarak Taksim’de 1983 yılında “Türkiye’nin ilk bilgisayar mağazası” unvanına sahip olan Vatan Bilgisayar şimdi “Dünyanın ilk hiperstore’u” unvanını kazanmıştır.

Vatan Bilgisayar İstanbul Topkapı’da bulunan hiperstore’unun ardından Avcılar, Bağcılar, Beylikdüzü hiperstore’larını da açmıştır. İstanbul gibi yoğun bir hayatın olduğu şehirde teknolojik ürünlere olan rağbet de çok fazladır. Yine çok yoğun bir nüfusa sahip olan bu ilin teknoloji ürünü ihtiyacını en iyi şekilde karşılamak için Vatan Bilgisayar İstanbul; Dudulu, Bahçeşehir, Topkapı, Ümraniye, GaziOsmanPaşa, Harbiye, Pendik, Kadıköy ve Sultanbeyli mağazaları ile kolay ulaşılabilir noktalarda en kaliteli ve güvenli hizmeti sunmayı amaç edinmiştir.

Vatan Bilgisayar İstanbul mağazalarında, bilgisayar, bilgisayar parçaları ve donanım aletleri, beyaz eşya, küçük ev aletleri, ses, video cihazları, kamera ve fotoğraf makineleri, aksesuarlar, yazıcılar, cep telefonu, navigasyon cihazı, hafıza kartları, mutfak aletleri, kişisel bakım aletleri, oyun kolları, konsollar ve daha sayılamayacak kadar çok ürün kullanıcıların hizmetine sunulmaktadır.

Müşteri memnuniyetini benimseyen Vatan Bilgisayar mağazalarında, mağaza başına en az on kişilik satış sonrası destek grubu hizmet vermektedir. Ürün alışverişleri sırasında her konuda yardımcı olan çalışanlar ise sürekli eğitimlerden geçmektedir.

Vatan Bilgisayar İstanbul mağazalarında, diğer tüm mağazalarda olduğu gibi ferah bir ortamda güvenli bir şekilde alışveriş imkânı bulunmaktadır.

4.1 Toplam 126 değerlendirme
E-Mail listemize üye olun,
Her broşürden haberdar olun
Broşürlerini görmek istediğiniz Şehir, İlçe, Semt isimlerini yazarak size en yakın olan broşürleri görebilirsiniz
Bizi Facebook'da takip edin:

E-Posta: