İstanbul Watsons Broşür, Katalog ve Watsons İndirimleri

İstanbul için geçerli güncel broşürlerini görüntülemektesiniz. Konum değiştirmek için tıklayınız.
Büyütmek İçin Tıklayınız

Watsons 04 Eylül - 08 Ekim 2023 Kampanya Broşürü!

13 Gün Daha Geçerlidir

Broşürü İncele
yükleniyor

Watsons İstanbul

Eski dönemlerden beri kullanılan ve önemsenen güzellik kavramı, önceleri çeşitli doğal ürünlere vurgulanırken şimdilerde bu anlamda geniş ürün yelpazesi olan bir kozmetik sektörü bulunmaktadır. Daha genç ve daha güzel görünmek isteyen çeşitli yaş gruplarında insanlar kozmetik ürünlerine yoğun talep göstermektedir. Kozmetik ürünleri yalnızca makyaj malzemesi olan pudra, far, ruj gibi ürünlerden değil; bakım ürünleri olan duş jelleri, kolonyalar, köpükler, kremler, cilt ve makyaj temizleyici gibi çeşitli ürünleri de kapsamaktadır. Kozmetik sektöründe yer alan ve yüzlerce kullanıcının ürünlerini sürekli olarak ve beğenerek kullandığı bir marka olan Watsons kozmetik dünya genelinde gösterdiği yaygın mağazacılık anlayışını ülkemizde de hayata geçirerek çeşitli bölgelerde farklı illerde mağazalar açmıştır. Yoğun ve kalabalık nüfusa hitap eden Watsons İstanbul mağazaları Avrupa ve Anadolu yakalarında çeşitli semtlerde kurulmuştur.

Watsons İstanbul; Kadıköy, Altunizade, Pendik, Kartal, Ümraniye, Dudullu ve Ataşehir gibi Anadolu yakası semtleri ile Avcılar, Bağcılar, Beylikdüzü Büyükçekmece, Şişli, Küçükçekmece gibi Avrupa yakası semtlerinde pek çok AVM ve cadde mağazası ile hizmet vermektedir. İstanbul gibi büyük ve hem yoğun hem aktif nüfuslu bir şehirde kozmetik ürünleri kullanıcılarının sayısı da çok fazladır. Bu yoğunluğa en iyi hizmet verecek şekilde kolay ulaşılabilir noktalarda yer alan Watsons mağazaları, deneyimli ve eğitimli güzellik danışmanları ile kullanıcılara alışveriş yaparken bilgilenme ve ürünleri tanıyıp kendi cilt tipi ve yaş gruplarına, ihtiyaçlarına göre doğru niteliklerde ürünler seçmelerini sağlamaktadır.

Watsons İstanbul, önceleri sadece bayanların talep gösterdiği kozmetik ürünleri ile erkeklerin de tanışması neticesinde pek çok erkek kullanıcı için sunduğu bakım ürünleri ile de dikkat çekmektedir. Watsons kozmetik, tıraş losyonları, tıraş öncesi losyonlar, kremler, parfümler, duş jelleri, dudak balmları, tıraş kolonyaları ve deodorantlar başta olmak üzere çeşitli yaş gruplarında bulunan kişilerin cilt ve vücutlarının temel ihtiyaçlarına yönelik çeşitli ürünler ile erkeklere de hizmet vermektedir. Kolay ulaşılabilir ve çok merkezi bölgelerde, alışverişin kalbinde yer alan mağazaları ile kullanıcıların mis kokulu ve kişiyi şımartan bakımlara ulaşmasını kolay kılıyor.

4 Toplam 105 değerlendirme
E-Mail listemize üye olun,
Her broşürden haberdar olun
Broşürlerini görmek istediğiniz Şehir, İlçe, Semt isimlerini yazarak size en yakın olan broşürleri görebilirsiniz
Bizi Facebook'da takip edin:

E-Posta: