İstanbul YKM Broşür, Katalog ve YKM İndirimleri

İstanbul için geçerli güncel broşürlerini görüntülemektesiniz. Konum değiştirmek için tıklayınız.
Büyütmek İçin Tıklayınız
yükleniyor

YKM İstanbul

İstanbul hem ülkemiz için hem de YKM için ayrı bir yere ve öneme sahiptir. Kültürün, bilimin, medeniyetin, ticaretin başkenti. YKM için de ilk kurulduğu, ‘’Yeni Karamürsel’’ adıyla ticaret hayatına adım attığı bir yerdir. YKM Türkiye’de ki ilkleri burada gerçekleştirmiştir.

 İstanbul’da da toplam 12 adet mağazaya sahiptir. Bu mağazalardan 3’ü Outlet mağaza olarak hizmet vermektedir. İstanbul gibi büyük bir şehre hitap etmek için mağaza ağını alışveriş merkezlerine paralel bir şekilde geliştirmektedir. Şehrin en uygun yerlerine mağaza açmayı tercih ederek müşterilerine daha kolay bir şekilde hitap etmeye çalışmaktadır. Çok katlı mağazacılık anlayışını önce İstanbullularla tanıştırıp daha sonra tüm şubelerine çok katlı mağaza anlayışını devam ettirmiştir. İstanbullulara 12 adet mağazası ve 300 bin den fazla ürün çeşidi ile elektronikten giyime kadar birçok ürünü rahatlıkla bulabilirler. En çok şubesini İstanbul’da açarak İstanbul’un YKM için önemli bir merkez olduğu açıktır. Tüm YKM şubeleri İstanbul merkeze bağlı olarak vermektedir.

YKM İstanbullu müşterilerine YKM kart ile daha az ödeyerek istediğiniz ürüne sahip olmayı sağlıyor. 3 adet Outlet mağazası ile müşterilerine yıl boyu uygun fiyatla birçok ürüne sahip olma imkanı sunuyor. Böylece YKM mağazaları her yıl milyonlarca ziyaretçi akınına uğramaktadır. Bu ilginin hakkını vermek amacıyla YKM müşterilerine en uygun fiyata yenilikçi birçok ürünü sunmaya devam edecektir.

Her yıl giderek daha çok büyümeye devam eden YKM bu büyümeyle müşterilerine daha iyisini vermeye ve sunmaya devam edecektir. YKM için özel bir öneme sahip olan İstanbul bu doğrultuda yine ilkleri ve enleri ilk olarak her zaman olduğu gibi bugün ve yarında YKM ile yaşamaya devam edecektir. İstanbul’da ki onlarca mağaza binlerce çeşit ürün yüzlerce personeli İstanbul’a en iyi hizmeti ve ürünleri sunmaya devam edecektir. YKM olarak gücümüzü ve enerjimizi doğduğumuzdan yerden alıp ülkemizin dört bir yanına taşımaya devam edip hep beraber büyümeye devam edeceğiz.

4.0 Toplam 81 değerlendirme
E-Mail listemize üye olun,
Her broşürden haberdar olun
Broşürlerini görmek istediğiniz Şehir, İlçe, Semt isimlerini yazarak size en yakın olan broşürleri görebilirsiniz
Bizi Facebook'da takip edin:

E-Posta: