yükleniyor

Izgara

Yiyecek ve beslenmede yiyecekleri yenilebilir hale getirmek için kızartma kavurma fırınlama vb. gibi çeşitli yöntemler mevcuttur. Bunlardan en sağlıklısı olarak gösterilen ve kolesterol hastaları için önerilen haşlamadan sonra en sağlıklı olan ızgara ile pişirme yöntemidir. Izgarada yiyecekler yağlarını dışarı salarak iç yağları dışındaki fazla yağların besinlerden ayrılarak kalp ve damar hastalıklarına sebep olan yağlardan yiyeceğin arınmasını sağlar.

Türk halkının vazgeçemediği alışkanlığından olan mangal yapmak her ne kadar az zararlı olsa da ızgara kömür ile yakıldığında bu kez sağlık açısından zararlı duruma gelmektedir. Tercih olarak elektrikli ızgaraları tercih etmeniz hem sağlığınız hem de doğaya verilen zarar açısından minimize olacaktır. Elektrikli ızgaralar mangalın aksine dışarıya zararlı duman vermemektedir. Fiyat olarak mangal ızgaraları 15-45 TL arasında seyrederken elektrikli ızgaralar 70-150 TL arasında seyretmektedir. Ancak sağlığınız için 50 TL fazla vermek size uzun sürede kolaylık ve pratiklik sağlayacaktır. En ucuz fiyata mangal ızgarasının sahibi olması ve piknik dendiğinde akla ilk onun gelmesi elektrik ızgaranın mangal ızgarası kadar yaygın olmamasına sebep olmuştur. Bütçeniz gereğince elektrikli ızgara satın alamıyorsanız o halde indirime girmesini veya mevcut kampanyaları takip ederek ürünü indirime ve kampanyaya girdiğinde satın alabilirsiniz. Bunun dışında online alışverişte de normal piyasadakine göre daha fazla indirimler meydana gelmektedir. Bu tarz durumlarda fırsatı hızlı bir avantaja çevirmeniz gerekmektedir çünkü online alışverişteki indirim ve kampanyalar kısa süreli olmaktadır.

Izgara firmaları mangal ızgarası hakkında broşür yardımıyla reklama gerek duymamaktadırlar. Çünkü ürün reklam yapmaksızın satışını gerçekleştirmektedir. Bunu en temel sebebi ise piyasada doyuma ulaşmış bir ürün olmasıdır. Ancak ızgara mangal satan firmalar hem broşür hem de tv lerde oynayan uzun süreli reklamlarda kendilerini tanıtarak daha sağlıklı oldukları hakkında bilgi vermektedirler. Izgara alacaksanız fakat hangi ızgaranın daha kullanışlı ve sağlıklı olduğu konusunda kafanız karışıksa marketlerden ürün katalogları alarak hem fiyat hem de çeşit hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Daha detaylı bilgi ve kendinize en yakın ızgara satış noktası ve en ucuza bulabileceğiniz nokta hakkında fikir sahibi olmak için ebrosur.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Broşürlerini görmek istediğiniz Şehir, İlçe, Semt isimlerini yazarak size en yakın olan broşürleri görebilirsiniz
Bizi Facebook'da takip edin:

E-Posta: