İzmir Baumax Broşür, Katalog ve Baumax İndirimleri

İzmir için geçerli güncel broşürlerini görüntülemektesiniz. Konum değiştirmek için tıklayınız.
Büyütmek İçin Tıklayınız
yükleniyor

Baumax İzmir

Baumax 35 yılı aşkın süredir Avusturya’da yapı market formatında hizmet vermektedir. Baumax Orta ve Güneydoğu Avrupa’da yapı, teknik, evim ve bahçem alanlarında adını duyurmuş bir firma. Baumax’in amacı evle ilgili her şeye tek noktadan çözüm sunmak, ustalara, küçük işletmelere ve tamir, bahçe, dekorasyon işlerini hobi edinenlere hizmet vermektir.

Baumax’de neler var? Ev, bahçe düzenlemesi, tadilat ve yapı alanına giren her şey var. Biraz daha açmak gerekirse bir evde yapılabilecek değişimler ve tamiratlara ilişkin her konuda Baumax’e danışmak mümkün. Üstelik sadece ürün satın almak için değil. Baumax bir yapı market olduğu kadar bir akademi aynı zamanda. Boya yapmada dikkat edilecek hususları, bahçe dizaynına dair her ürünü ve her bilgiyi Baumax’de bulmak mümkün. Baumax özellikle internet sitesinden birçok konuda bilgilendirme hizmeti veriyor. Ayrıca mutlu müşteriler prensibiyle hareket eden Baumax müşterilerinin evde diledikleri tadilat ve yenilikleri yapabilmeleri için alanında uzman çalışanlarla danışmanlık hizmeti veriyor ve ücretsiz kurslar düzenliyor. Baumax sadece balık vermiyor, balık tutmayı da öğretiyor. Baumax’in vizyonu, kendin yap. Tadilat ya da herhangi bir değişiklik yapmak istemeyenler için de Baumax bir akademi. Su giderlerinin nasıl düşürüleceği, bahçedeki zararlı haşerelerden nasıl korunacağına dair bilgiler Baumax’in internet sitesindeki el kitaplarında mevcut.

Baumax’in hizmetlerinden biri de Hazır Usta Servisi. Hazır Usta, evdeki tamir ve tadilat işlerinde müşterilere hizmet vermeye hazır. Hazır Usta Servisi, yer, duvar döşemesi, boya, badana, pencere ve kapıların montajı, su tesisat kurulumu, bahçe işleri ve mantolama gibi hizmetlerle müşterilere yardımcı oluyor. Baumax’in diğer önemli hizmetleri de 3D banyo planlama, nakliye, elektrikli makinalar kiralama, halı overlok, perde dikim, resim çerçeveleme, ahşap kesim gibi hizmetler.

Baumax’in sloganı hep ucuz, en ucuz. Baumax bu sloganın hakkını verebilmek için, yapı marketlerindeki bir ürünün daha ucuza bulana, müşterinin bulduğu fiyattan %15 daha ucuza satıyor.

Baumax’in bir yapı market, bir yapı ve hobi akademi olarak Türkiye’de altı mağazası var. Bu mağazalarında üçüncüsünü de İzmir’de 2011 yılında açıldı. Baumax İzmir Ege’nin en büyük yapı marketi konumda. Baumax İzmir Bornova’da Çevreyolu 2. sanayi çıkışında ev ve bahçe işleriyle ilgili tadilat ve yenilik adına her türlü hizmeti veriyor.

4.1 Toplam 88 değerlendirme
E-Mail listemize üye olun,
Her broşürden haberdar olun
Broşürlerini görmek istediğiniz Şehir, İlçe, Semt isimlerini yazarak size en yakın olan broşürleri görebilirsiniz
Bizi Facebook'da takip edin:

E-Posta: