İzmir Carrefour Broşür, Katalog ve Carrefour İndirimleri

İzmir için geçerli güncel broşürlerini görüntülemektesiniz. Konum değiştirmek için tıklayınız.
Büyütmek İçin Tıklayınız

Carrefour 23 - 29 Kasım 2023 Kampanya Broşürü!

1 Gün Daha Geçerlidir

Broşürü İncele

Carrefour 16 - 29 Kasım 2023 Hamurumuzda Ustalık Var Kampanya Broşürü!

1 Gün Daha Geçerlidir

Broşürü İncele
yükleniyor

Carrefour İzmir

Carrefour tüm dünyada kalitesi ve başarısı ile tanınan Avrupa’da birinciliği dünyada ikinciliği elinden bırakmayan perakende zincirinin en önde gelen örneğidir. Dünya genelinde yaklaşık 500.000 çalışanı ile güler yüzlü ve çözüm odaklı yaklaşımları ile liderlik koltuğunu kimseye kaptırmayan Carrefour Türkiye’de de en çok tercih edilen marketler arasında yer almaktadır. Üstün kalite anlayışı ile kaliteden ödün vermeyenlerin tercihi olan Carrefour İzmir’de oldukça rağbet görmektedir. Carrefour İzmir, İzmirlilerin vazgeçilmez alışveriş noktalarından biri olmuştur. İzmirliler gıdadan temizlik malzemelerine, tekstilden dekorasyona tüm ürünleri buradan temin etmektedirler. Kaliteli ürünleri İzmirliler ile buluşturan Carrefour İzmir memnun müşteri anlayışı ile yıllardır en ön sıralarda yer almaktadır. Çalışanlarını eğiten ve perakendecilik sektörünün okulu olarak adlandırılan Carrefour İzmir’de ki şubesinde de tüm dünyada olduğu gibi hem çalışanları hem de müşterileri için vazgeçilmez niteliklere sahip bir şirket olarak İzmir’de kendisinden söz ettirmektedir.

Carrefour İzmir, İzmirlilerin hafta sonunu geçirdikleri ve doyasıya alışveriş yaptıkları en önemli merkezlerden biri haline gelmiştir. Tüm aile bireylerinin alışverişlerini yapmak üzere birlikte gittikleri Carrefour İzmir, büyük küçük herkesin ihtiyaçlarına karşılık verebilmekte yepyeni ürünler ile gelen herkesi tanıştırarak çeşitli avantajlar sağlamaktadır. Carrefour İzmir, İzmirlilerin ihtiyaçları doğrultusunda alışveriş yapabilmeleri için dönemsel olarak indirimler yapmaktadır. Bu indirim avantajlarından yararlanan İzmirliler bütçelerinin kontrolünü sağlayabilme fırsatını elde etmektedirler. A’dan Z’ye aradıkları her şeyi rahatlıkla bulabilen müşteriler Carrefour ile alışverişten son derece mutlu olarak ayrılmaktadırlar. Evinizin tüm ihtiyaçlarını karşılayabileceğiniz Carrefour ile keyifli alışverişler yapar; zamanın nasıl geçtiğinin bile farkına varmazsınız. Satış sonrası hizmet ile ilgili İzmirliler ’in her türlü teknik desteği alması noktasında müşteri memnuniyetini önde tutan Carrefour İzmir eğitimli kadrosu ile anında çözüm üretebilmektedir. Perakendecilik zincirinin önemli lideri Carrefour tüm dünyada sunduğu hizmet kalitesini ülkemizin her köşesinde eşit olarak sunmaktadır. Prensipli çalışma düzeni ile kusursuz hizmet anlayışına hâkim olan Carrefour, İzmir’de de İzmirli müşterileri için en iyisini gerçekleştirmenin çabası içerisindedir.

Carrefour İzmir, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da İzmirlilerin vazgeçilmez alışveriş seçenekleri arasında yer almaya, kaliteli alışverişin kalesi olmaya devam edecektir.

3.5 Toplam 639 değerlendirme
E-Mail listemize üye olun,
Her broşürden haberdar olun
Öne Çıkan Broşürler
 
Broşürlerini görmek istediğiniz Şehir, İlçe, Semt isimlerini yazarak size en yakın olan broşürleri görebilirsiniz
Bizi Facebook'da takip edin:

E-Posta: