İzmir Kipa Broşür, Katalog ve Kipa İndirimleri

İzmir için geçerli güncel broşürlerini görüntülemektesiniz. Konum değiştirmek için tıklayınız.
Büyütmek İçin Tıklayınız
yükleniyor

Kipa İzmir

Kipa İzmir mağazası, Kipa mağazalarının merkezi konumundadır. Kipa ticaret hayatına 1992 senesinde İzmir’de başlamıştır. Daha sonra mağaza sayısını artırmış ve son olarak da Tesco ile birleşerek gücüne güç katmıştır.

İzmir halkı tarafından benimsenmiş olan Kipa İzmir mağazaları, Kipa’nın Türkiye genelindeki en güçlü mağazalarıdır. İzmir’de Kipanın toplam 18 tane mağazası bulunmaktadır. Kipa İzmir olarak bu 18 mağaza ile müşterilerine en iyi şekilde hizmeti amaçlamıştır. Halk da Kipa’yı yerli bir mağaza gibi görmekten asla vazgeçmemiş ve Kipa’ya olan bu bağlılıklarını günümüzde hala devam ettirmektedir.

Kipa İzmir’de 18 adet mağaza ile müşterilerine hizmet vermektedir. İzmir’in coğrafi özellikleri ve yıllık turist miktarı göz önüne alındığında, esnafın maliyetlerini düşürmeleri ve bu sebeple karlarını artırabilmeleri hususunda karar vererek, İzmir’de faaliyetlerine hızla devam etmiş bulunmaktadır. Özellikle gıda ve şarküteri konusunda Kipa İzmir olarak müşterilerine yoğun hizmet vermektedir. Şehir genelinde düşünüldüğünde, rakiplerine kıyasla müşterilerin en çok tercih ettiği market Kipa İzmir mağazaları olmaktadır. Bu konudan dolayı gururlarını belirmektedirler.

İzmir halkının ev ihtiyaçlarının da karşılanması adına tüm ürünleri mağazalarında bulundurmaya gayret göstermektedirler. Gerek toptan gerekse perakende satışları ile müşterilerine sınırsız hizmet sunmak öncelikli amaçlarıdır. Pazar fiyatını aşmadan, kaliteden ve hijyenden ödün vermeden kesintisiz hizmet sunmak öncelikli amaçlarından bir diğeridir. Kipa İzmir olarak müşterilerin istekleri doğrultusunda hareket etmektedir. Müşteri hizmetleri ekibi her zaman müşterilerin görüşlerine önem verir ve geri beslemeler sayesinde mağazanın gelişimine müşterilerin de katkıda bulunmasına olanak tanır.

Müşterilerinden gelen talepler doğrultusunda Kipa İzmir’de mağaza sayısı artırımına gitme amaçlı çalışmalara başlayacaktır. Konu ile ilgili fizibilite çalışmaları başlamış olup durum gelişmelerini internet siteleri üzerinden takip edebilirsiniz. Müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek adına çalışmaları devam edecektir. Son yıllarda artan rekabet koşullarında Kipa olarak atılan adımlar, hayata geçirilen yenilikler, layık görülen ödüller, sadece mağazalarda değil faaliyet gösterilen diğer sosyal sorumlulukları, müşterilerin de desteğiyle doğru yolda olduklarını gösteriyor.

Kipa İzmir mağazaları İzmir halkının ihtiyaçlarını karşılamaya uzun yıllar devam edecek gibi görünüyor. İzmir halkının da bu konudan hoşnut olduğunu söyleyerek yazımızı sonlandırabiliriz.

3.4 Toplam 273 değerlendirme
E-Mail listemize üye olun,
Her broşürden haberdar olun
Broşürlerini görmek istediğiniz Şehir, İlçe, Semt isimlerini yazarak size en yakın olan broşürleri görebilirsiniz
Bizi Facebook'da takip edin:

E-Posta: