İzmir Koçtaş Broşür, Katalog ve Koçtaş İndirimleri

İzmir için geçerli güncel broşürlerini görüntülemektesiniz. Konum değiştirmek için tıklayınız.
Büyütmek İçin Tıklayınız
yükleniyor

Koçtaş İzmir

Türkiye’nin en büyük üçüncü şehri olan İzmir’de de Koçtaş mağazaları bulunmaktadır. İzmir’de dört ayrı yerde Koçtaş mağazası bulunmaktadır. Bütün mağazalarda müşterilerin istedikleri her ürün bulunmaktadır. İzmir nüfusu Koçtaş İzmir’e evlerini ve iş yerlerini tamamlamak için ziyaret etmektedir. Koçtaş İzmir geniş yerlere sahip olup her gün Koçtaş merkezinden yeni ürünler getirilmektedir. Koçtaş İzmir çalışma politikasını her zaman koruyarak müşteri sayısını arttırmıştır. Koçtaş İzmir çalışma ekibi her zaman güler yüzleriyle müşterilerini korumuş ve müşterilerin mutlu bir şekilde mağazalardan ayrılmasını sağlamaktadır. Koçtaş İzmir bütün İzmir halkının ziyaret etmesi gereken mağazalardan bir tanesidir. Koçtaş İzmir her zaman değerini koruyan bir mağaza olmuştur.

Koçtaş İzmir mağazalarında bulunan bütün ürünler kalite kontrolünden geçtikten sonra Koçtaş İzmir mağazalarına dağıtılmaktadır. Koçtaş İzmir’de bulunan ürünlerin hepsi kaliteli olup kaliteli markalara ait ürünlerdir. İzmir’in hem Türkiye’nin en büyük ikinci ili olması ve deniziyle beraber turistik bir bölge olması İzmir nüfusunu her zaman yüksek tutmaktadır ve dolayısıyla Koçtaş İzmir mağazalarına giren müşterilerin sayısının yüzdeside yüksek olmaktadır. Koçtaş İzmir mağazaların sunduğu hizmetlerin uygunluğu müşterileri her zaman etkilemektedir. Koçtaş İzmir’de çalışan her müşteri hizmetli personeli, müşterinin girişinden, ürünlerini seçmesine kadar ve daha sonra alımı ve alındıktan sonraki bütün hizmetlerine kadar ürün garantisi devam ettiği sürece bakmaktadır. Koçtaş İzmir personellerinin sunduğu hizmet kalitesi çoğu yerde görülmemektedir.

Koçtaş İzmir’de bulunan bütün ürünler müşteriler tarafından beğenilip her zaman yeni ürünlerin gelmesine sebep olmaktadır. Koçtaş merkezin ve Koçtaş İzmir mağazalarının sunduğu fırsatlar ve kampanyalar müşterilerin etkilenmesinde etken olmuştur. Koçtaş İzmir mağazaları düzenli olarak fırsat ürünler ve kampanyalar sunmaktadır. Müşteriler bütün fırsatları ve kampanyaları takip ederek, her ne kadar fiyatlar uygun olsada, fırsatlar ve kampanyalar çıktığında her zaman yararlanabilmek için mağazaları ziyaret etmekteler. Koçtaş İzmir’de sadece İzmir’in kendi nüfusu olmayıp turistlerinde yoğun olmasıyla yabancı müşterilerde Koçtaş İzmir mağazalarını ziyaret etmektedir. Koçtaş İzmir her zaman hizmet kalitesini yüksek tutup ürünlerin kalitesini kontrol ederek müşterilerine yüzde yüz sağlam ve sorunsuz ürünler sunmaya çalışmaktadır.

3.9 Toplam 207 değerlendirme
E-Mail listemize üye olun,
Her broşürden haberdar olun
Öne Çıkan Broşürler
 
Broşürlerini görmek istediğiniz Şehir, İlçe, Semt isimlerini yazarak size en yakın olan broşürleri görebilirsiniz
Bizi Facebook'da takip edin:

E-Posta: