İzmir Watsons Broşür, Katalog ve Watsons İndirimleri

İzmir için geçerli güncel broşürlerini görüntülemektesiniz. Konum değiştirmek için tıklayınız.
Büyütmek İçin Tıklayınız
yükleniyor

Watsons İzmir

Güzel kızları ile ünlü bir şehrimizdir İzmir. İzmir'de yaşayan genç kızlar ve hanımlar gerçekten güzel ve bakımlarına düşkün bayanlardır. Onların güzel ve bakımlı olmalarında kullandıkları kozmetik ürünlerinin payı da önemlidir. Kendilerine her daim dikkat eden İzmir’de yaşayan bayanlar, bu kentin doğal atmosferini, kozmetik ürünlerinin özellikleri ile harmanlayarak her daim hoş ve bakımlı kalmayı başarmaktadırlar. Bayanların olduğu kadar baylarında dikkat çekici biçimde bakımlı olduğu bu şehirde yer alan, kaliteli ürünleri ile kullanıcıları mest eden Watsons kozmetik, çeşitli markaların farklı yüzlerce ürünü ile kullanıcılara bakım ve güzellik hizmeti vermektedir.

Watsons İzmir mağazaları bu kentte yaşayan herkesin kolayca ulaşabileceği bölgelerde yer almaktadır. Kozmetik seçimi önemlidir. Özellikle cilde uygulanacak ürünlerde cilt tipine ve yaş grubuna uygun olması niteliği aranmaktadır. Her yaş grubuna ait cildin farkı ihtiyacı farklı özellikleri vardır buna yönelik üretilen ürünlerin kullanılması ile cildin ihtiyaçları karşılanacaktır. Örneğin yağlı bir cilde sahip olan bir kişinin kuru ciltler için olan bir ürün kullanması, cildinde problemlere neden olacaktır. Ancak yağlı ciltlere uygun niteliklerde üretilen ürünler kullanması neticesinde cilt problemleri azacak ve düzenli kullanımlarda yok olacaktır. Watsons İzmir mağazalarında, Watsons’ın dünya genelinde ve ülkemizde bulunan tüm mağazalarında olduğu gibi eğitimli güzellik danışmanları kullanıcılara yardımcı olmak üzere sürekli hizmet vermektedirler.

Watsons İzmir; Balçova, Gaziemir, Çiğli ve Bornova da bulunan şubeleri ile güzellik ev bakımına önem verenlere hizmet vermektedir. AVM ve cadde mağazaları son derece kolay ulaşılabilir noktalarda yer almaktadır.

İzmir gibi güneşli olan ve turistik açıdan önemli bir şehirde özellikle yaz aylarında artan nüfusun beklentisi daha çok güneş ürünlerinden yana olmaktadır. Deniz, kum ve güneş şeklinde yapılacak tatillerde hem çocukların hem yetişkinlerin ihtiyaç duydukları güneş losyonları, güneş kremleri ve spreyleri gibi çeşitli güneş ürünlerinin yer aldığı mağazalar, çok sayıda kullanıcı tarafından sık sık ziyaret edilmektedir.

Watsons kozmetik ürünleri birer aylık dönemler şeklinde promosyonlu fiyatlarla kullanıcıların beğenisine ve hizmetine sunulmaktadır. Ürünleri mağazalarda detaylı inceleyebilirsiniz.

4.0 Toplam 100 değerlendirme
E-Mail listemize üye olun,
Her broşürden haberdar olun
Öne Çıkan Broşürler
 
Broşürlerini görmek istediğiniz Şehir, İlçe, Semt isimlerini yazarak size en yakın olan broşürleri görebilirsiniz
Bizi Facebook'da takip edin:

E-Posta: