İzmir YKM Broşür, Katalog ve YKM İndirimleri

İzmir için geçerli güncel broşürlerini görüntülemektesiniz. Konum değiştirmek için tıklayınız.
Büyütmek İçin Tıklayınız
yükleniyor

YKM İzmir

YKM Kurulduğundan bugüne hızlı bir büyüme gerçekleştirmiş ve bunun sonucunda 64 adet mağazaya ulaşmıştır. Bu büyümenin arkasında çalışma, azim, inanç ve en önemlisi bir başarı öyküsü yatmaktadır. YKM mağazacılıkta birçok ilke atmış köklü bir firmadır. Bunların altında yatan en önemlisi hiç şüphesiz müşteri memnuniyetidir.

YKM 60 yılı aşkın bir firma olarak İzmir’de de faaliyet göstermektedir. İzmirlilere yepyeni ve farklı bir mağaza anlayışı ile tanıştırmıştır. Çok katlı mağazalar zincirine sahip olan YKM bu mağazalardan 3 tanesini de İzmirlilerin hizmetine sunmuştur. Bunlardan bir tanesini İzmir’in Bornova ilçesine açmış diğer ikisi İzmir merkezde olup biri Outlet olarak hizmet vermektedir. İzmirlilere eğlenceli bir alış verişe davet eden YKM farklı mağaza dekorasyonları ile İzmirlilerin dikkatini çekerek farklılığı ilk anda ortaya koymaktadır. Çok katlı mağazaları ile iç dekorasyona da ayrıca önem vermiş müşterilerinin keyifli bir alış veriş yapması için her şeyi düşünmüştür. Müşterilerinin rahat bir alış veriş yapması için yüzbinlerce ürün çeşidini bir arada toplamıştır. Deneyimli ve güler yüzlü personeli ile müşterilerini son derece memnun edecek hizmet sunmaktadır. İzmir halkının gündelik yaşamına dair en uygun giyim ürünleri, güzelliklerini çekici bir hale getirmek için ünlü kozmetik markaları, evlerini kendi isteklerine uygun bir biçimde dizayn edecek ev aksesuarları, son teknolojiyi takip edenler için yüzlerce elektronik ürünü bir arada sunmaktadır. YKM kartları ile daha uygun fiyata alış veriş yapmanın yanı sıra avantaj noktaları ile cebinize gelen ücretsiz mesajlarla indirim ve kampanyalardan faydalanabilirsiniz. Outlet mağazası ile de sezon sonu ürünlerini bulabilir ve uygun fiyata binlerce ürüne eğlenceli bir alış veriş ortamında şekilde sahip olabilirsiniz.

İzmirlilere en uygun hizmeti sunmanın koşulu en iyi müşteri memnuniyetinden geçtiğine inanan YKM bu misyonunu uzun yıllardan beri başarıyla gerçekleştirmiştir. İzmirlere farklı ve benzersiz bir alış verişi deneyimi yaşatmak ayrıca bu alış verişi eğlenceye dönüştürerek müşterilerinin mutlu bir gülümsemesi ile gücüne güç katarak daha uzun yıllar İzmirlilere en iyi hizmeti vermeye devam edecektir.

4.0 Toplam 81 değerlendirme
E-Mail listemize üye olun,
Her broşürden haberdar olun
Öne Çıkan Broşürler
 
Broşürlerini görmek istediğiniz Şehir, İlçe, Semt isimlerini yazarak size en yakın olan broşürleri görebilirsiniz
Bizi Facebook'da takip edin:

E-Posta: