yükleniyor

Kadayıf

Un su ve hamur bir araya gelir ve müthiş lezzet ortaya çıkar: Tel kadayıf. Kadife sözcüğünden gelen kadayıfın fıstık veya cevizlisi çok sevilir. Tuzsuz peynir ile kadayıf birleşince bu kez başka bir meşhur tatlı olan künefe ortaya çıkar. En çok bilinenlerden ekmek kadayıfı yassı kadayıf ve Erzurum’un meşhur kadayıf dolmasıyla bu tatlılar soframızı şenlendirir. Kadayıfın birçok çeşidi vardır. Sütlü tel cevizli yassı burma poğaça tavada peynirli ballı hurmalı muhallebili kadayıf dolması ekmek kadayıfı gibi birçok çeşidiyle tatmak isteyenlerin beğenilerine sunulmuştur. Özellikle antep fıstıklı kadayıf içerdiği minerallerden dolayı vücuda da faydalıdır. Antep fıstığı fosfor vitamin ve protein içerir. Kadayıf yapmak zaman isteyen bir iştir. Özellikle kızarmasını iyi ayarlamak gerekir. Bu yüzden pratiklik açısından piyasada satılan hazır kadayıfları tercih edebilirsiniz. Bunlar kavrulmuş ve üstüne şerbet dökülmeyi bekleyen hazır kadayıflardır. Piyasada satılan hazır kadayıflar genelde 250-500 gram ağırlıktadır. Bununla birlikte 5-10 kg’lık ambalajlarda dökme olarak da satılır. 1 kg altında ise vakumlu paket kuru tel tepsi kare tepsi kadayıf orta kutu veya sarma porsiyon ambalajlarda satışa sunulmaktadır.

Hamur tatlılarında özel bir yeri olan kadayıfta en ucuz fiyatları öğrenmek istiyorsanız ebrosur.com ‘u ziyaret etmeye davet ediyoruz. Bu nedenle kaliteli ve en ucuz ürünleri almak için artık internette araştırmanıza gerek kalmayacak. ebrosur.com ‘da en ucuz kadayıf fiyatlarını kolayca öğrenebilirsiniz. Bunun için en ucuz kadayıf fiyat bilgileri için ebrosur.com ’u ziyaret etmeniz yeterlidir. Ürün tanıtım sitemizde son güncel fiyatları öğrenebilir broşürlerden gerekli bilgilere ulaşabilirsiniz. ebrosur.com ‘da kampanya fiyatları da bulunmaktadır. İndirim içeren ürünler sizi bekliyor. Arama motoru ise hızlı ve geniş bir araştırma yapmanızda büyük kolaylık sağlayacaktır.

Değişik markalardaki kadayıf ürünlerini ve peynirli kadayıfları görmek için sizleri broşürleri incelemeye davet ediyoruz. Broşürde yer alan ürünlerse sadece bilgi verme amaçlıdır bu nedenle sitemizde herhangi bir satış işlemi yapılmamaktadır. Katalog satın almak için tüm bilgiler sitemizdedir. En iyi markalar fırsat ürünler kampanyalar için siz de ebrosur.com‘a geliniz.

Broşürlerini görmek istediğiniz Şehir, İlçe, Semt isimlerini yazarak size en yakın olan broşürleri görebilirsiniz
Bizi Facebook'da takip edin:

E-Posta: