Kahramanmaraş Kiler Broşür, Katalog ve Kiler İndirimleri

Kahramanmaraş için geçerli güncel broşürlerini görüntülemektesiniz. Konum değiştirmek için tıklayınız.
Büyütmek İçin Tıklayınız
yükleniyor

Kiler Kahramanmaraş

Kiler Kahramanmaraş Şubesi Nerede Bulunmaktadır?

Kurumsal kimliği ile ülkemiz genelinde hızla aynı zamanda ihtiyaç taleplerine doğru orantıda ve sağlıklı şekilde hizmet verecek projeleriyle ticari hayatına devam eden Kiler, kuruluş yılı olan 1983 tarihinden itibaren saygın konumuyla tüketici lehine faaliyetlerine devam etmektedir.

Günümüz müşteri profiline en uygun ve kaliteli ürün seçimlerini bir arada toplayan Kiler, ülkemiz genelinde şubeleriyle kurumsal bir yapı eşliğinde kaliteli sunumun yanı sıra ekonomik fiyat tercihleri ile hizmet niteliğini müşteri lehine çalışmaları ile desteklemiştir. Kiler, tüm satış noktalarında hijyenden gıda güvenliğine kadar her aşamada tüketici menfaatine hizmetlerine kattığı kurumsal bir bakış altında titiz ve disiplin içerisinde yürütmektedir. Kiler bu amaçla ISO 9001 Kalite yönetimi ve ISO 22000 gıda güvenliği belgelerine sahipliği ile tüketiciye olan yaklaşımını resmileştirmiş, her türlü iyileştirme çalışmasını başarı ile yerine getirmiştir. Başarılarını ülke geneline yayan Kiler bugün Kahramanmaraş ilimizde de faaliyetlerini başarı ile sürdürmektedir.

Kahramanmaraş Kiler Mağazası Özellikleri

Kahramanmaraş ilimizde bulunan iki bin beş yüz metrekare alan içinde yirmi bin çeşit ürünü ile bölge halkının hizmetlerine devam etmekte olan Kiler Kahramanmaraş, tüketici taleplerine karşılık verebilecek ürün yelpazesi ile sağlıklı, hijyenik ve güvenlik bakımından yüksek standartlarda sunum gerçekleştirmekte, bölge halkına layık olduğu hizmet kalitesini mutlulukla sunmaktadır. Tüketici odaklı çalışmaları ile müşteri memnuniyeti için lojistik araştırmalar gerçekleştiren, beklentilerin eksiksiz karşılanması için profesyonel yaklaşım sergileyen Kiler Kahramanmaraş şubesi, genç ve dinamik personel kadrosu ile aktif faaliyetlerine müşteri saygınlığı çerçevesinde devam etmektedir.

Kiler Kahramanmaraş, Hayrullah Mahallesi Kuddusi Baba Bulvarı Ali Sezai Caddesi üzerinde çalışmalarına devam etmekte, bölgenin alternatifsiz en büyük satış mağazası olarak ekonomik fiyat ayrıcalığının yanı sıra ürün çeşidindeki yelpazesi ile Kahramanmaraş halkının tüm ihtiyaçlarına kolayca cevap verebilmekte, aynı zamanda ülkemiz genelinde kurumsal bir firma olma özelliğini şubemiz bünyesinde saygın müşterilerine yansıtabilmektedir.

Ürün çeşitliliği ile tüketicisine seçenek bolluğu veren aynı zamanda en uygun ve en kaliteli ürünleri bünyesinde bulunduran Kiler Kahramanmaraş şubemiz, ürün nitelik fırsatlarını ayrıcalık olarak sunmakta, çalışmalarında devamlılığı günümüz müşteri memnuniyeti çerçevesinde geliştirmekle kendini mükellef görmektedir.

4.0 Toplam 102 değerlendirme
E-Mail listemize üye olun,
Her broşürden haberdar olun
Öne Çıkan Broşürler
 
Broşürlerini görmek istediğiniz Şehir, İlçe, Semt isimlerini yazarak size en yakın olan broşürleri görebilirsiniz
Bizi Facebook'da takip edin:

E-Posta: