yükleniyor

Bebekler için Kanguru

Bebeğimiz artık büyümeye başladı ve biz onunla gezmelere gitmeye başlayabiliriz. Parklarda dolaşabilir ya da ihtiyaçlarımız için alış veriş yapabiliriz. Bebeğimizin kendini güvende ve rahat hissetmesi için birçok kanguru çeşidi var. Piyasada satılan bu modeller hem bizim hem de bebeklerimizin konforu düşünülerek tasarlanmıştır. Son dönemlerde anneler artık bebeklerini slingler diye adlandırılan bezden kumaştan kangurularla taşıyorlar. Ama burada dikkat etmemiz gereken birkaç nokta vardır. Kumaşın cinsi önemlidir bebekler hassas cilt yapısına sahiptirler. Hemen alerji olabilirler.

Bebeğimizin sağlığı için kumaşın cinsi çok önemlidir. Ufak bir de tüyo vermek gerekirse çocuklarımıza bebeklerimize hatta kendimize bile bu tarz ürünleri yıkamadan giydirmemeliyiz. Sonuçta bizim dünyamız artık organik bir dünya olmaktan çıktı kullandığımız hemen hemen her üründe kimyasal bileşenler olduğunu unutmamalıyız. Ona göre gardımızı da almalıyız. Yeni aldığımız bir çarşafı ya da yeni alınan bir iç çamaşırını kendimiz bile olsak yıkamadan giymemeliyiz. Zaten bebeklerimize yıkamadan hiç bir şey giydirmiyoruz. Bu bizim geçmişten beridir edindiğimiz bir gelenek artık.

Kanguru almak için önümüzde iki seçeneğimiz var. Bez kangurumu normal kangurumu almalıyız. Bu sorunun cevabını ancak kendiniz verebilirsiniz. Bebeğinizin kilosu kaç aylık olduğu önemli olan iki kriterdir. Eğer bebeğiniz çok kilolu ise kanguru yerine bebek arabası kullanmayı tercih etmelisiniz. Bu sizde bel fıtığına yol açabilir.

Bebeklerimizin taşınması için gerekli ürünlere ulaşmak artık çok kolay olmuştur. Satış yapan birçok internet sitesinden bu ürünlere vakit kaybetmeden ulaşabilirsiniz. Önemli olan sizin ihtiyacınızı hangi ürün karşılayacak. Fiyat önemli bir detay kalitesi özellikleri vb. birçok detay sizin için önemlidir. Yapmanız gereken bu ürünleri karşılaştırabilen indirim seçeneklerini size sunabilen bir internet sitesine başvurmaktır. Ebrosur.com sitesi size bu konuda yardımcı olabilir. Bu sitede kampanya detaylarını görebilirsiniz. Hemen hemen bütün firmaların broşür kataloglarını inceleyebilirsiniz. Fırsat reyonlarını takip edebilir, katalog incelemek isterseniz yararlanabilirsiniz. En ucuz ürünlerin karşılaştırmasını gene bu siteden yapabilir ve isterseniz size en yakın hangi mağazanın olduğunu bulabilirsiniz. eBrosur.com olarak sizin isteklerinize cevap veren dinamik ve kendini günden güne yenilenmektir.

Broşürlerini görmek istediğiniz Şehir, İlçe, Semt isimlerini yazarak size en yakın olan broşürleri görebilirsiniz
Bizi Facebook'da takip edin:

E-Posta: