yükleniyor

Kartuş Modelleri

Bilgisayarın hayatımıza kolaylık ve eğlence getirdiği bilişim çağımızda diğer önemli bir aksesuar da printer olarak da adlandırdığımız yazıcılardır. Yazıcıların hayatımıza girmesiyle birlikte hazırladığımız metin dosyalarını ya da internetteki bir web sayfasını metin editör programına kopyalayarak çıktı alabiliriz. Ayrıca resim kalın baskı renkli dokümanlarımızı yazıcıdan çıktı haline getirebiliyoruz. Yazıcılar eğitim dünyasının da önemli bir parçasıdır. Öğrencilerin okul ödevleri yüksek öğretimdeki tez çalışmaları edebi yazışmaların baskısında yazıcılar yardımımıza koşar. Yazıcı çeşitleri arasında mürekkep püskürtmeli olanlar yaygın olarak kullanılmaktadır. Bunların birçok modelinin kartuşları yeniden doldurularak işlevini devam ettirebilmektedir. İsterseniz kartuşu da yenisiyle değiştirebilirsiniz. Ayrıca her sıfır yazıcı demo dolumuyla birlikte satılmaktadır.

Peki nedir bu kartuş? Kartuş mürekkep püskürmeli modellerde mürekkebin saklanıp kağıda aktarıldığı kısımdır. Mürekkebi saklama havuzu filtresi ve mürekkebin dışarı çıkma bölümlerinden oluşur. Bazı marka kartuşlarının yeniden doldurulması imkanı söz konusudur fakat üretici firmalar kartuş değiştirilmesini önerirler. Doğrusu bu önerilerinde haklıdırlar. Zira doldurulan kartuşlarda baskı kalitesi gözle görülür düşebilmekte ya da başka sorunlar çıkarabilmektedir. Bir yazıcı aldığınızda içinde iki kartuş vardır; renkli ve siyah renk veren kartuş. Özetle kartuşlar bilgisayarımızın sarf malzemelerinde önemli bir ihtiyaçtır. Sadece okul ödevleri ya da ev veya ofis işlerinde değil görsel sanatlarla uğraşan sanatçılar için de önemli bir sarf malzemesidir. Kaliteli ve orijinal yazıcıya uygun kartuşlarla harika baskılar elde edebilirsiniz. Renkli kartuşun mürekkebi bitse de dokümanlarınız için siyah renk kartuşla idare edebilirsiniz.

Değişik marka yazıcı ve modellere uygun kartuşlar için fiyat bilgileri sitemizde yer almaktadır. Kampanya seçenekleriyle yazıcınıza en uygun kartuş sarf malzemesini edinebilirsiniz. Kartuş fiyatlarında cazip fırsatlar sizleri bekliyor. Bilgisayar çevre birimi kategorimizde kartuş modelleriyle ilgili kataloglara bakabilirsiniz. Alacağınız kartuşlar garantili ürünlerdir ve herhangi bir teknik sorunla karşılaşmanız durumunda ilgili firmadan destek alabilirsiniz. Sitemizde kartuşların satışı yapılmamaktadır. Tanıtım içeren sitemizden en ucuz kartuş ürünlerine en yakın hangi mağazadan ulaşabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Kartuşlarda uygun fırsat seçenekleri sizleri bekliyor. Modeller için broşür bilgilerimize de mutlaka bakınız. En ucuz ve indirim içeren kartuşlara eBrosur.com sitemizden ulaşabilirsiniz.

Broşürlerini görmek istediğiniz Şehir, İlçe, Semt isimlerini yazarak size en yakın olan broşürleri görebilirsiniz
Bizi Facebook'da takip edin:

E-Posta: