yükleniyor

Kavun

Gün geçtikçe meyvelerin ve sebzelerin fiyatları artmaktadır. Özellikle mevsim geçişlerinde fiyatlar hiç olmadığı kadar yükselebiliyor ve bu da haliyle meyve severleri çok fazla zorlayabiliyor. Kavun gibi meyve türleri özellikleri büyük olduklarından dolayı her alan bir tane veya iki tane alıp gidebiliyor fakat mutlaka hemen tüketilmesi gerekiyor çünkü hızlı bir şekilde çürüyebiliyor. Yaz mevsimlerine girerken genel olarak kavunlarda indirim yapılabiliyor bu şekilde de müşteriler stok yapacak şekilde kavun satın alabiliyorlar. Çoğu alışverişe çıkan müşteriler en ucuz fiyatlara düşene kadar bekleyebiliyor.

Bazı marketler fiyat indirimlerini gösterebilmek için katalog üretebiliyorlar ve üretildikten sonra bu kataloglar bedava dağıtıma da sunulabiliyor veya katalog incelemek de kategorize edilerek müşterilerin ürünleri görmeleri açısından kataloglar satışa da sunulabiliyor. Bunun yanı sıra diğer kampanya ve reklam ürünleri olarak broşür yapılabiliyor. Broşürlerde fırsat ürünler genel olarak tanıtılmaktadır ve bu tür reklam ürünleri haftalık veya aylık olarak farklı şekillerde çıkabiliyor. Bir reklam ürünü sadece bir meyve için kullanılmaz bir meyve hedef alınarak birkaç tane meyve çeşidi bir arada gösterilmektedir. Özellikle kavun gibi meyve türleri çok faydalı meyvelerdir sadece meyve olarak bilinir ve yemek içerisinde kullanılmaz fakat sağlık açısından düşündüğümüz zaman çok faydalı bir meyve türüdür. Kavunların fiyatları özellikle yaz ayların sonlarına doğru düştüğü için birçok müşteri yaz bitiminde birçok kavun satın alarak her gün yemekten sonra bir tane kavun mutlaka kesilerek yenilir. Kavun seçerken karpuz seçercesine çok dikkatli olmanız lazım çünkü eğer güzel bir kavun seçmezseniz iki sert ve daha kötüsü acı bir tadı olabilir. En güzel kavun hafif yumuşak olup tatlı olanlardır. Eğer birçok kavunu bir seferde almak istiyorsanız en ucuz olabileceği günleri beklemeniz lazım. Yaza girerken karpuz yazdan çıkarken kavun neredeyse sonbahar ve kış arasında olan bir meyve türüdür.

Marketlerde olan broşür ve katalogları sürekli olarak inceleyin çünkü mutlaka istediğiniz herhangi bir meyve hakkında bilgi bulabileceksiniz. Birden fazla meyve tanıtıyor olabilir fakat hangi meyveyi hedef aldığı mutlaka dikkat çekmektedir. Daha sonra da ne zaman almak istediğinize dair bir karar verebilirsiniz. ebrosur.com sitesinden inceleme yapabilirsiniz fakat site üzerinden alışveriş yapılmamaktadır.

Broşürlerini görmek istediğiniz Şehir, İlçe, Semt isimlerini yazarak size en yakın olan broşürleri görebilirsiniz
Bizi Facebook'da takip edin:

E-Posta: