Kayseri Bizim Toptan Market Broşür, Katalog ve Bizim Toptan Market İndirimleri

Kayseri için geçerli güncel broşürlerini görüntülemektesiniz. Konum değiştirmek için tıklayınız.
Büyütmek İçin Tıklayınız
yükleniyor

Bizim Toptan Market Kayseri

Hızlı tüketim malları hayatın vazgeçilmez ürünleridir. Gıda, temizlik, kişisel bakım ürünlerini içeren hızlı tüketim malları dayanıksız tüketim malları olarak da anılır. Bu mallar zorunlu tüketim malları başındadır. Bu yüzden hızlı tüketim malları sektörü ekonomide her zaman gelişen ve büyüyen bir sektördür. Bu malların zorunlu tüketim ürünü olması her an, her yerde bulunmasını ve satılmasını gerektirir. Sanayileşme bütün tüketim kalıplarında ürün çeşitliliğini de beraberinde getirmiştir. Bu durum hızlı tüketim ürünleri için de geçerlidir. Bugün piyasada onlarca marka sabun, bakliyat ve deterjan çeşidi bulunmaktadır. Bu ürünleri üreten bütün firmaların amacı, mallarını en geniş ağda ve en fazla sayıda tüketiciye ulaşmaktadır. Bu malların tüketici ile buluşma noktası kimi zaman süpermarketler olabildiği gibi, kimi zamanda cafeler ve lokantalardır. Üreticiler hayatın her alanında her yerde tüketilen ürünlerini tedarikçi firmalar aracılığıyla tüketiciye ulaştırır. Durum böyle olunca tedarikçi firmalar büyük önem kazanır.

Türkiye’de hızlı tüketim ürünlerini tedarikçi firmalara ulaştırmada lider bir marka olan Bizim Toptan sektörde 11. yılına ulaşan deneyimi ile Türkiye’nin 63 ilinde 137 mağazada hizmet vermektedir. Süpermarketlere, yerel marketlere, kurumsal işletmelere, fabrika ve şirketlere hızlı tüketim ürünlerini ulaştırmayı ve ulaştırırken de düşük maliyet ve risk yönetimi ile bu kuruluşların rekabet gücünü arttırmayı kendine misyon edinmiştir. Daha açıkçası Bizim Toptan bir otele gıda maddesi de ulaştırır, bir toptancıya kuruyemiş de. Kurumsal müşteriler bazında hizmet veren Bizim Toptan sorumlu, kaliteli bir hizmet anlayışı ile 333.000’in üzerinde aktif müşteriye hizmet vermektedir. Türkiye toptan pazarında birçok firma olmasına karşın Bizim Toptan Türkiye’nin birçok ilinde bulunan çok sayıdaki şubesi ile sektörde önemli bir paya sahiptir. Bizim Toptan gerekli ürünlerin zamanında en uygun şekilde ve en ekonomik fiyatla tedarikçilere ulaşması için gerekli tüm alt yapı hizmetlerini de müşterilerinin ihtiyaçlarına göre sunar.

Kayseri Türkiye’de ticaretin en canlı illerden bir tanesidir. Hızlı tüketim ürünlerinin tedariki Kayseri için de çok önemlidir. Bizim Toptan bu sektörde Türkiye’de geniş bir ağa sahip olmasının sonucu Kayseri’de de üç şube açmıştır. Bizim Toptan Kayseri şubeleri Kocasinan, Melikgazi ve Hacısaki mevkiilerinde bulunmaktadır.

3.7 Toplam 738 değerlendirme
E-Mail listemize üye olun,
Her broşürden haberdar olun
Öne Çıkan Broşürler
 
Broşürlerini görmek istediğiniz Şehir, İlçe, Semt isimlerini yazarak size en yakın olan broşürleri görebilirsiniz
Bizi Facebook'da takip edin:

E-Posta: