Kocaeli Carrefour Broşür, Katalog ve Carrefour İndirimleri

Kocaeli için geçerli güncel broşürlerini görüntülemektesiniz. Konum değiştirmek için tıklayınız.
Büyütmek İçin Tıklayınız

Carrefour 21 - 27 Eylül 2023 Kampanya Broşürü!

2 Gün Daha Geçerlidir

Broşürü İncele
yükleniyor

Carrefour Kocaeli

1963 yılında ilk olarak Fransa da açılan Carrefour, ülkemizde ve dünyada binlerce mağaza açmış olan büyük bir perakendeci zincir mağazasıdır. Türkiye de 1993 yılında ilk mağazasını İstanbul’da açmış daha sonra ülke geneline yayılmıştır. Gima ve Endi gibi perakende mağazalarını da bünyesine katmış Sabancı ortaklığı ile birlikte CarrefourSA adını almıştır. Müşteri odaklı stratejisi ile Carrefour zincirleri, hijyen, kalite, gıda güvenliği, uygun fiyat politikası gibi prensipler çerçevesinde çalışmaktadır. Çeşitli ürünlerin fiyatlarını promosyonlar, kampanyalar ve çeşitli indirimlerle destelemekte olan mağaza Carrefour İzmit mağazasında da pek çok kişiye ulaşıyor. İndirimleri, promosyonları ve kampanyaları, hafta sonu indirimleri gibi cazip teklifleri ile çok sayıda tüketicinin ilk tercihi arasında yer almayı başarıyor.

Dev perakende zinciri Carrefour, 2 farklı formata sahip mağazalarıyla hizmet vermektedir. Süpermarket ve hipermarket formatında bu mağazaların yanı sıra online satışta gerçekleştirmektedir.

Pek çok ilde çeşitli semtlerde açtığı mağazaları ile bol ürün çeşitliliği, uygun fiyatlar, çeşitli promosyon ve kampanyaları ile tüketicilerin her şekilde tercih ettikleri CarrefourSA mağazaları, giyimden gıdaya, kozmetikten temizlik ürünlerine kadar aklınıza gelmeyecek çeşitlilikte ürün ve fiyat yelpazesine sahiptir. Carrefour İzmit, şu an üç farklı yerde ki mağazalarıyla müşterilerine ulaşmaktadır. Bunlar; Eski baş İskele Yolu Eski Otogar Arkası, Güney Mah. Adnan Kahveci Cad. No:39 Körfez, Yeni Kent Mahallesi Murat Karayalçın Caddesi Galaksi Alışveriş Merkezinde bulunan mağazalardır.

CarrefourSA mağazaları diğer perakendeci zincirlerinden farklı olan pek çok uygulama ile kullanıcıları için alışverişi zevk haline getiriyor. Mavi hat uygulaması ile hızlı kasa işlemi, kasalarda Euro ve dolar gibi yabancı paraların geçerli olması, taksitli ödeme seçenekleri, beyaz eşya ve mobilya gibi ürünlerde ücretsiz nakliye hizmeti, çeşitli formlarda alışveriş arabaları ve emanet dolapları gibi hizmetleri ile işinizi kolaylaştırıyor.

Dönemsel olarak yenilenen katalogları ile pek çok ürün grubunda çeşitli ürünleri çok uygun fiyatlarla sunan CarrefourSA mağazaları İzmit’te tüm kullanıcı ve tüketicilerin kolayca ulaşabileceği yerlerde kurulmuş durumdadır. Kampanyaları ve promosyonları değerlendirebilmeniz için Carrefour İzmit mağazaları çeşitli yerlerde ulaşabileceğiniz şekilde hizmetinizdedir.

3.5 Toplam 636 değerlendirme
E-Mail listemize üye olun,
Her broşürden haberdar olun
Broşürlerini görmek istediğiniz Şehir, İlçe, Semt isimlerini yazarak size en yakın olan broşürleri görebilirsiniz
Bizi Facebook'da takip edin:

E-Posta: