Kocaeli Şok Market Broşür, Katalog ve Şok Market İndirimleri

Kocaeli için geçerli güncel broşürlerini görüntülemektesiniz. Konum değiştirmek için tıklayınız.
Büyütmek İçin Tıklayınız
yükleniyor

Şok Market Kocaeli

Alışverişlerde iki tür market anlayışı bulunmaktadır bunlardan biri toptan, diğeri perakende satış yapan marketlerdir. Toptan marketler daha çok bakkal, lokanta, kantin gibi yerlere satış yaparken, perakende marketler bireysel kullanıcılara satış yapmaktadır. Tüketicilere ihtiyaç duydukları pek çok ürün grubunda yer alan ürünleri satın alma imkânı sunan perakende marketler, zamanla zincir haline gelerek ülkenin çeşitli yerlerine yayılmaktadır. Bu marketler müşterileri için çeşitli indirimler düzenlemektedir. Kampanya dönemleri içerisinde geçerli olmak üzere düzenlenen fırsatlar ve indirimler ekonomiye dost fiyatlar sunmaktadır.

Çok cazip indirimler sunan bir market olan Şok market, ülkenin hemen her yerine yayılan şubeleri ile yüksek düzeyde indirimler ve çekici fırsatlar sunmaktadır. Şok İzmit sınırları içerisinde pek çok semtte onlarca şubesi ile bu il de bulunan tüketicileri uygun fiyatları ile buluşturmaktadır. Şok İzmit, Darıca, Gebze, Yahyakaptan, Gölcük, Kandıra, Kartepe, Karamürsel ve Derice gibi bölgelerde pek çok şubesiyle tüm tüketicilerin rahat ve kolay bir şekilde ulaşmasına imkân vermektedir. Haftalık olarak değişen kampanyalı ürünleri arasında indirimler, çay alana şeker hediyesi veya deterjana yumuşatıcı hediyesi gibi ikili cazip fırsatlar da bulunmaktadır. bu fırsatlar ile bir ürün alacağınız fiyata iki ürün birden almış oluyorsunuz. Üstelik farklı iki ürün olması alışverişte hediye olan ürün için ayırdığınız paranın cebinizde kalmasını sağlıyor. Tüketici dostu bu cazip indirimleri Şok kataloglardan veya internet sayfasından kolayca görebilirsiniz. İçinde bulunan haftanın kampanyalarının yanı sıra gelecek kampanyaları da görebileceğiniz sitede ürünlerin detaylarını da bulabilirsiniz.

Et ve taze et ürünlerinden süt ürünleri, temizlik malzemelerinde çeşitli ev tekstili ürünlerine kadar pek çok ürün grubundan ürünleri ile Şok İzmit şubeleri tüm ülkedeki aynı fiyat ve kampanyalarla kullanıcılara en iyi hizmeti sunmaya gayret ediyor. Satışını yaptığı ürünler bilinen en kaliteli markaların ürünleri olmakta ve kalite ve güvenlik Şok Marketlerde en ön planda tutulmaktadır. İşinde uzman ve eğitimli çalışanları ile müşteri memnuniyetini satıştan kullanıma dek prensip kabul ederek, satışını yaptığı ürünleri çeşitli kontrollerden geçirip tüketiciye öyle sunmaktadır.

3.5 Toplam 472 değerlendirme
E-Mail listemize üye olun,
Her broşürden haberdar olun
Öne Çıkan Broşürler
 
Broşürlerini görmek istediğiniz Şehir, İlçe, Semt isimlerini yazarak size en yakın olan broşürleri görebilirsiniz
Bizi Facebook'da takip edin:

E-Posta: