yükleniyor

Koltuk Takımları

Koltuk takımının evin şıklığını tamamlayan aynı zamanda konforu ile günün yorgunluğunu alabilecek nitelikte olması gerekir. Televizyon keyfini doruklarda yaşamak ya da iş yorgunluğunu stresi atmak için hemen herkesin önceliği rahat bir koltukta ayaklarını uzatıp keyfini çıkarmaktır. Her şeyde olduğu gibi koltuk takımı seçiminde de dikkate alınması gereken bazı hususlar vardır ki hayat kurtarıcıdır.

Kültürümüzde misafir ağırlama büyük önem taşımaktadır. Her ne kadar oteller olsa da misafiri evimizde ağırlamaktan gurur duyan bir topluma sahibiz. Bu nedenden ötürü alınacak koltuk takımının yatak olmasına ve sandık görevini görmesine genelde çok dikkat edilmektedir. Öncelikle alışverişe çıkmadan önce ne tarz bir koltuk takımına ihtiyacınız olduğuna karar vermelisiniz. Şıklığı kadar fonksiyonel olması da çok önemlidir. Ağacın sağlamlığı ve türü önemlidir. Bir diğer önemli olan nokta ise şüphesiz kullanılan kumaştır. Koltuk takımında kumaşın kolay silinebilir ve leke tutmayan türden olması bayanların en çok özen gösterdiği konulardan biridir. Özellikle çocuklu evlerde bu konu önemini artırmaktadır. Kumaşın yanı sıra odanızın boyutuna göre koltuk takımı seçmek odanın ferahlığı ve koltuk takımının kendini göstermesi açısından önem arz eder. Çok küçük odalarda büyük takımlar kullanmak yerine odanın ferahlığını bozmayacak daha küçük ve işlevsel takımlar tercih edilebilir. Köşe koltuk takımları sizlere yardımcı olacaktır. Oturma odalarında kullanılacak koltuk takımları daha renkli renklerde olurken salon takımında kullanılacak koltuk takımları daha ağır ve koyu renklere sahip olmalıdır. Bu şekilde odanıza daha fazla ayrıcalık kazandırabilirsiniz. Ayrıca terletmeyen kumaşların kullanılması da çok önemlidir. Evlerde özellikle suni deri koltuk takımlarından kaçınmak gerekmektedir. Koltuk takımınıza renkli ve desenli yastıklarla renklendirerek farklı bir hava katabilirsiniz.

Koltuk takımınızı yenilemek istiyorsanız ya da evinizi yeni diziyorsanız fiyat araştırması yapmanız gerekmektedir. İndirim ve kampanyalardan ilk önce siz haberdar olmak istiyorsanız mağaza mağaza gezmenize gerek kalmadan ebrosur.com sitesini ziyaret ederek pek çok markanın broşürlerini inceleyebilirsiniz. Üstelik katalog satın almadan en ucuz fiyatlara en kaliteli ürünleri almak bu kadar kolay. Sitede satış yapılmamakla birlikte sizlerin fırsatlardan haberdar olmanız amaçlanmıştır.

Broşürlerini görmek istediğiniz Şehir, İlçe, Semt isimlerini yazarak size en yakın olan broşürleri görebilirsiniz
Bizi Facebook'da takip edin:

E-Posta: