yükleniyor

Banyo Kompakt Sistemleri

Tüm insanlık tarihi boyunca zihin ve beden yorgunluğumuzu atmanın ve bazı hastalıklardan kurtulmanın en iyi yolu olarak su kullanılmıştır. Sıcak su tedavisi yani hidro terapi ise bilinen en etkili ve en eski tedavi yöntemidir. Modern tıbbın da kabul ettiği bu jakuzili masajlı hidro terapi yönteminin faydaları ve tedavi yönündeki başarıları azımsanmayacak kadar çoktur. Sıcak su yöntemiyle kan basıncı düzenlenir romatizma diyabet ve bazı cilt hastalıkları da bu yöntemle kontrol altına alınabilmektedir.

Özellikle eski zamanlardan günümüze kadar devam eden hamam kültürümüz de hidro tedavi yöntemine bir örnektir. Hidro tedavinin faydalarından bazılarını saymak gerekirse; kan dolaşımı hızlanır, damarlar genişler ve rahatlar, toksinler vücuttan atılarak stres azalır, ayrıca aşırı kilonun sebep olduğu sağlık sorunları uykusuzluk ve dolaşım sistemi ile ilgili bağırsak sorunlarının da düzeltilmesine yardımcı olur. Buhar banyosu ile cildinizdeki ölü hücreler dökülür ve yenilenir genç hücrelerin ortaya çıkmasıyla da pürüzsüz bebek cildi yumuşaklığına sahip olursunuz.

Peki, bu tedavi için ne yapmak lazım? Bunun için kaplıcalara hamamlara mı gitmeliyiz? Tabiki hayır. Hidro terapi yöntemini evimizde rahatlıkla uygulayabiliriz. Banyomuza gereken sadece bir kompakt sistem. Nedir bu kompakt sistem? Rahatlığınızı sağlayacak jakuzi Türk hamamı ve masajı bir araya getiren, hatta ve hatta telefonlu ve radyolu havalandırmalı raflı modelleri de mevcut olan gayet modern ve teknolojik sistemlerle donatılmış duş kabinleridir. Ama araştırma yapmadan almak tabiki doğru olmaz. Hem banyonuza hem ihtiyacınıza hem gözünüze hem de bütçenize göre bir kompakt sistem alabilmek için ebrosur.com sitemizi ziyaret etmeniz yeterli.

Bu zamanda artık kimse mağaza veya dükkân dolaşmak istemiyor çünkü zaten aradığımız her şeyi oturduğumuz yerden bulabiliyoruz. Tek ihtiyacımız olansa fiyat karşılaştırmalarını görmek indirimlerden haberdar olmak çeşitlerini görmek bakmak ve inceleyebilmek. Kampanyalar hakkında fikir sahibi olmak. Kompakt sistemlerin çeşitlerinin bulunduğu ücretsiz broşürlerimizi yerinizden kalkmadan inceleyerek sizlere sunduğumuz fırsatlardan yararlanın. En ucuza en kaliteli ürünü görebileceğiniz sitemizden ayrıca katalog alabilmeniz de mümkün. Ebrosur.com sitemize davetlisiniz sizin ihtiyacınız bizim için görevdir. Ve bu görevi başarabilmek için ne gerekliyse yapıyor sizler için araştırıp sizlerin huzuruna sunuyoruz.

Kompakt sistemler denildiğinde akla ilk diğer adı ile duşa kabin sistemleri gelmektedir. Kompakt sistemleri kullanıcı konforu düşünülerek standart olarak sunulmakta olan kontrol paneli sıvı sabunluk ayak masajı sırt masajı tepe duşu el duşu tepe lambası ve telefon cevaplama sistemi bulunmaktadır. Ayrıca isteğe bağlı olarak sunulan ses sistemi zaman ve ısı kontrollü buhar banyosu ve jakuzide eklenebilmektedir. Kompakt sistemleri kapalı sistem olmalarından dolayı içerisindeki ısı ve buharı muhafaza ederek kan dolaşımını ve vücutta bulunan toksinlerin atılmasını hızlandırmaktadır. Suyun buharın ve havanın hem fiziksel hem de terapik etkilerini vücudun tamamında hissedilmenizi sağlamaktadır. Böylece gün boyu çalışmanın vermiş olduğu stress ve yorgunluğun etkilerini azaltmaya yardımcı olmaktadır. Bunun yanı sıra ana su girişinde tazyik önleyici bulunması gerekmektedir. Bazı binalarda hidroforun çeşitli nedenlerle devre dışı olması dolayısıyla daireye direkt gelen şebeke suyunun basıncının yüksek veya orantısız olması nedeniyle sistem zaman içerisinde zarar görmektedir. Bunu önlemek maksadıyla daire ana su girişine tazyik önleyici taktırılması mecburi bir durum haline gelmektedir. Bunun yanı sıra kompakt sistemlerinde dikkat edilmesi gereken bazı hususlar yer almaktadır. Bunlardan ilki elektrik ve su tesisatının hazır durumda olması gereklidir. Elektronik sistemlerde kullanım sonrası devrenin kapalı tutulması gereklidir. Buharlı ve buharsız sistemlerde kullanımdan sonra devre her zaman kumanda panelinden kapalı konuma getirilmelidir. Elektrik voltajındaki iniş-çıkışlar elektriklerin dönem dönem kesilmesi sistemin istemsiz olarak çalışıp kapanmasını sağlamakta ve bu da teknik bir arızaya yol açabilmektedir. Buna karşı alınabilecek tek ve yeterli önlem devrenin kapalı tutulmasıdır. Jakuzilerin içerisindeki su yeterli seviyede değilse çalıştırılmaması gerekmektedir. Tepe duşu ve sırt deliklerinin aralıklarla temizlenmesi gerekmektedir. Kabinlerde bulunan tepe duşu ve sırt delikleri zamanla kireç nedeniyle tıkanma yapabilmektedir. Bu durumda bu deliklerin bir tığ veya kalınca bir iğne yardımıyla açılmak suretiyle zaman zaman kontrol edilmesi tavsiye edilmektedir. Kompakt sistemleri incelemek isteye bireyler katalog inceleyerek en ucuz fiyat fırsat ve kampanyalarını takip edebilir ve broşürler yardımı ile indirimden yararlanabilirler. Tüm bunları ebrosur.com sitesinden görebilir bulabilir ve inceleyebilirsiniz.

Broşürlerini görmek istediğiniz Şehir, İlçe, Semt isimlerini yazarak size en yakın olan broşürleri görebilirsiniz
Bizi Facebook'da takip edin:

E-Posta: