yükleniyor

Konvektör Isıtıcılar

Konvektör ısıtıcılar; kalorifer kömür sobası gibi ana ısıtma araçlarına alternatiftir. Alt ızgarasından soğuk havayı alır içindeki rezistanslardan geçirir ve üst ızgarasından sıcak hava olarak geri verir. Elektrikli ısıtıcıların en sağlıklısı diyebiliriz konvektör ısıtıcılar için. Çünkü koku yapmazlar verdikleri ısı odaya eşit dağılım gösterir sadece ışık tuttuğu yeri ısıtan elektrikli sobalardan bu yönüyle üstündür. Ayrıca kalorifer gibi odanın nemini azaltmazlar ve tozları yakacak kadar yüksek sıcaklık vermedikleri için kötü koku oluşturmazlar.

Kolaylıkla duvara monte edilebilen konvektör ısıtıcılar ayaklı olarak da kullanılabilmektedir. Birçok modelin plastik ayakları olduğu gibi sadece ayaklı modeller de vardır. Devrilmeye karşı tedbiri alınmış konvektör ısıtıcılar güvenle kullanabileceğiniz alternatif ısıtıcılardır. Genelde 7 kademelik bir ısıtma hizmeti sunarlar. 8 metrekarelik bir odada 4. kademe ısıtma yapıldığında oda hiç soğumayacaktır. Sağlıklı bir ısıtma hizmeti almış olacaksınız. Birçok elektrik gücüne sahip konvektör ısıtıcılar düzenli kullanımında cebinizi de yakmaz.

Konvektör ısıtıcılarla bir misafirlikte tanıştınız ve nereden aldıklarını sordunuz gittiğinizde bulamamış olabilirsiniz. Çünkü konvektör ısıtıcılara talep hiç de az değildir. Ülkemizde dört mevsim yaşandığını da göz önünde bulundurduğumuzda piyasanın yine rekabetle dolu olduğunu çıkarabiliriz. Fiyat aralığı çok değişmese de bu tür hizmetleri alırken belirli kriterleriniz olabilir. Bunun için katalog incelemek isteyebilirsiniz. Bu katalogda indirim ve kampanya bilgilerinin yanı sıra teknik özellikler de bulmayı umarsınız. Fakat bu yöntem geçerli bir yöntem değil. Her yer broşür doldu. Dediğinizi yakındığınızı duyduk ve sizin için bir site kurduk. Bu sitede satış yapılmıyor. Sizlere fırsat konulu haberler sunuyoruz. En ucuz olanına sahip olabilesiniz diye. Sitemize girdiğinizde birçok firmanın haberlerini görebildiğiniz gibi kategorinizi seçerek ilgi alanınızdaki ürünler hakkında da geniş bilgi alabilirsiniz. Her an elinizin altında bulunun bir listeyiz. Gelin kategorinizi seçin bize mail adresinizi tanıtın; biz de size uygun bir haber elimize geçtiğinde size mail yoluyla haber verelim. Satış yapmıyoruz denemekten zarar gelmez. Deneyin siz de sevecek memnun kalacaksınız.

Broşürlerini görmek istediğiniz Şehir, İlçe, Semt isimlerini yazarak size en yakın olan broşürleri görebilirsiniz
Bizi Facebook'da takip edin:

E-Posta: