Konya çevresinde bulunan güncel broşürler

Öne Çıkan Broşürler
 

Popüler Ürünler

Konya için Alışveriş İpuçları

Konya Türkiye’nin yüzölçümü itibariyle en büyük kentidir. Ayrıca nüfusu da hatırı sayılır derecede kalabalık olan Konya’da bir milyondan fazla insan yaşamaktadır. Konya denilince akla ilk gelen dünyaca ünlü Mevlana’nın etkilerini şehrin her tarafında rahatça görebiliriz. Şehrin hemen hemen her tarafı camilerle çevrili ve buram buram tarih kokmaktadır. Turizmin de önemli bir gelir kapısı olduğu Konya kentinde nüfusun fazla olmasının da getirdiği ciddi bir ekonomik güç vardır.

Dünyaca ünlü şehri birçok dünyaca ünlü marka önemli bir şehir olarak görüyor ki yatırımlar yapmıştır. Her ne kadar AVM sayısı diğer büyük kentler kadar çok olmasa da Konya ilinde insanların hafta sonunu ailesiyle birlikte geçirebileceği ve aktiviteler yapabileceği AVM’ler vardır. Adese Alışveriş Merkezi, Konya Makro Alışveriş Merkezi ve Kulesite Alışveriş Merkezi bunlardan bazılarıdır.

M1 Merkez AVM de önemli bir alışveriş merkezi Konya için. Media Markt her geçen gün artırdığı mağazalarından birini de Konya M1 alışveriş merkezine açmıştır. Konya’nın Selçuklu gibi önemli bir merkezinde bulunan Media Markt büyük bir potansiyel göstermiştir. Bu potansiyelin ve şehrin ekonomisinin farkında olan birçok teknoloji firması Konya şubelerini açmış ve açmaya devam etmektedir. Konya Electroworld, Teknosa, Bimeks, Darty mağazaları şehrin dört bir yanında bulunmakta. Türkiye’nin en büyük illerinde dahi bütün bu teknoloji markalarını bir arada bulmak oldukça zordur. Ancak Konya gibi Türkiye’nin en büyük on şehrinde birinde böyle bir rekabetin olması çok da şaşırtıcı olmasa gerek.

Bahsettiğimiz gibi birçok teknoloji mağazasının bulunduğu Konya’da aklınıza gelebilecek bütün sektörlerin lider markaları birbirleriyle yarışmakta. Örneğin BİM, A101, Şok gibi marketlerin onlarca hatta yüzlerce şubesi bulunabilmekte. Bunun yanı sıra daha büyük alanlarda mağazalar açan Kipa, Real, Metro gibi Avrupa’nın en büyük firmaları da Konya’daki rekabetten uzak değiller. Böyle rekabetçi bir ortamın olduğu Konya’da firmalar müşterileri çekebilmek adına güncel olarak katalog ve broşürlerini yayınlamakta. Konya halkı ise sadece kendisine ulaşabilen broşürleri görebilmektedir. Ancak internet üzerinden eBroşür sizlere Konya’ya özel indirimleri, Konya’ya özel fırsatları kaçırmamanız için elinden geleni yapıyor. Yüzlerce markanın Konya’ya özel çıkardığı broşürleri sizlerin sadece bir tık ile ulaşabileceğiniz mesafeye getiriyoruz. Sizde eBroşür üzerinden Konya’da ki hiçbir fırsatı kaçırmaz ve kampanyalardan ilk haberdar olanlar olabilirsiniz. Üstelik sadece Konya’daki mağazaları seçersiniz ve sadece size yakın olan, ilgilendiğiniz markaların Konya kataloglarını görürsünüz.

Yazının başında da belirttiğimiz gibi Konya’nın dört bir tarafı camilerle çevrili ve çok sayıda insan yaşıyor. Şehirdeki camilere, postanelere, hastanelere, eczanelere ve daha birçok önemli merkeze eBroşür üzerinden ulaşabilirsiniz. Konya’ya özel adres bilgilerini ve harita üzerindeki yerlerini görebileceğiniz mağaza ve mekânlara kolayca ulaşabilirsiniz. Konya’da indirim ve fırsat denilince akla ilk gelen kaynak olan eBroşür güncel olarak fırsatları sizlere sunuyor.

Broşürlerini görmek istediğiniz Şehir, İlçe, Semt isimlerini yazarak size en yakın olan broşürleri görebilirsiniz
Bizi Facebook'da takip edin:

E-Posta: