yükleniyor

Kupa Bardak Modelleri

Gün içinde su içmek yemek yaparken ölçek kullanmak ve sıcak ve soğuk tüm içecekleri içmek için defalarca kullandığımız bardaklar içinde tamamen ayrı bir yere sahip olan kupalar boyutları renkleri desenleri ve daha birçok özelliğiyle bizlere farklı seçenekler sunmaktadır. Kişiyi adeta kendine bağlayan kupalar özellikle hediyelik eşya sektöründe de büyük bir yer tutmaktadır. Resimli şekilli renkli kendinden pipetli gibi çeşitleri bulunan kupa özellikle sıcak içecekler için vazgeçilmeniz olabilir.

Fiyat bazında cam bardaklardan biraz daha fazla olmasına rağmen kullanım ve kalite açısından gayet üstün olan kupalar sevgilinize alabileceğiniz en güzel ve anlamlı hediyelerden biridir. Aynı zamanda sıcak su ile renk ve şekil değiştiren bardaklar da içecek keyfinize zevk katmaktadır. Genellikle asitli içeceklerin kampanya ürünü olarak da ücretsiz sahiplenebileceğiniz kupaları bu tür fırsatlarda kaçırmamanız yeni bir kupa sahibi olmanızı sağlar. Kupalar cam bardağa göre ısıyı daha geç kaybettikleri için bardaktaki içeceğinizin daha geç soğumasını veya ısınmasını sağlamaktadır. Aynı zamanda cam bardak sektörüyle yarışmak için indirim rekabet gücünden de faydalanan kupa sektörü porselenden üretilmesi sebebiyle maliyette fazla olduğu için bunu pek başaramamaktadır. Günümüzde en çok tercih edilen baskılı ve resimli kupalar kişilerin dinledikleri sanatçılarını sevdikleri büyük kişilerin resimlerinin basılı oldukları kupaları daha fazla tercih etmektedirler. Kupalar herkesçe bilinen bir ev eşyası olduğu için broşürle tanıtıma gerek duymaksızın satılmaktadır.

Büyük işletmeler çay molalarında ve kahvaltılarında işçileri için kupa almak isterlerse mevcut ürünün kataloglarını sipariş ederek inceleyebilir işçilik en ucuz fiyat en iyi baskı en dayanıklı kupa vb. gibi konularda bilgi sahibi olabilirler. Siz de soğuk kış günlerinde elinizde sıcak içeceğiniz ve kupanız eşliğinde dışarıda yağan yağmur veya karı izlemek isterseniz hemen kendinize en yakın marketten bir kupa alabilir veya sıkıldığınız kupanızı bir yenisiyle değiştirebilir veya bir arkadaşınıza yeni bir kupa hediye ederek bu deneyimi onun yaşamasını sağlayabilirsiniz. Daha fazla bilgi ve kendinize en yakın kupa satış yeri için ebrosur.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Broşürlerini görmek istediğiniz Şehir, İlçe, Semt isimlerini yazarak size en yakın olan broşürleri görebilirsiniz
Bizi Facebook'da takip edin:

E-Posta: