yükleniyor

Kuru Pasta

Aile fertleri arkadaş sohbetleri önemli organizasyonlar denince kuru pasta ilk akla gelen yiyeceklerdendir. Meşrubatla birlikte zevkle tükettiğimiz kuru pastalar tatlı veya tuzlu şekilde hazırlanır. Değişik tariflerde hazırlanan pastalar keyifli sohbetlerimizin tamamlayıcısıdır. Tatlı veya tuzlu kuru pastaların çok çeşitli tarifleri vardır. Tatlı tuzlu ve kremasız bu küçük çörekleri evde yapmak keyifli zaman geçirtse de yapması hem zaman alır hem de el emeğinin getirdiği zahmet söz konusudur. Bu nedenle bazen birbirinden lezzetli hazır kuru pastaları satın almak tercih edilir. Şekerli sevmeyenler için hazır tuzlu kuru pastalar çörekler imal edilir.

Örneğin brechel kıymalı ev tipi patatesli peynirli tavuklu haşhaşlı ıspanaklı sade ıspanaklı kahke kaşarlı susamlı sosisli kırmızıbiberli muska Tarsus çöreği Venedik kuşbaşılı veya zeytinli gibi daha birçok çeşidiyle bu hazır ürünlerden satın alabilirsiniz. Tuzlu kuru pastaların yanı sıra çok güzel tatlı kuru pastalara da rağbet fazladır. Çoğunlukla karışık da alırız. Tatlı kuru pastaların da birçok çeşidi vardır. Antepfıstıklı armut kurabiye ayvalı mari bademli amorotti balayı beyaz kuki çikolatalı brechel cevizli diyet kurabiye elmalı kurabiye florantin incirli doby karamelli diamond kestaneli ay murve tartalet fındıklı vişneli veya tahinli kuru pastalar ve yaş pastalar gibi çok güzel çeşitleri vardır. Piyasadaki en ucuz kuru pasta fiyat bilgilerine ise ebrosur.com sitesinden ulaşabilirsiniz. Lezzetli kuru pastaların en hesaplı fiyatları ve hangi mağazalarda satıldığı gibi tüm bilgiler burada mevcuttur. Bütün bu bilgilere ulaşmak için ebrosur.com’u ziyaret etmeniz yeterlidir. Sayısız ürünün tanıtıldığı bu sitede son güncel fiyatları öğrenebilir broşürlerden gerekli bilgilere ulaşabilirsiniz. Ayrıca kampanya indirimleri de söz konusudur. Marketlerdeki en ekonomik fiyatları öğrenmeniz için sizleri siteyi incelemeye davet ediyoruz. İndirim içeren fiyat bilgilerine siz de bir tıklamayla ulaşın. Broşürde yer alan ürünlerse sadece bilgi verme amaçlıdır. Bu nedenle sitemizde herhangi bir satış işlemi yapılmamaktadır. Sizleri kaliteli markaların en ucuz fiyatların yer aldığı katalogları incelemeye davet ediyoruz. En iyi markalar fırsat ürünler kampanyalar için siz de ebrosur.com‘a geliniz.

Unlu mamul sektörü ve dolayısıyla unlu mamul tüketimi ülkemizde tarımsal faaliyetlerin ve un sanayiinin gelişmesiyle birlikte önemli bir yere gelmiştir. Küçük ve orta ölçekteki işletmeler ve büyük fabrikalarda her çeşit unlu mamul çeşidi üretilerek tüketicilerin beğenisine sunulmaktadır. Ülkemiz günlük unlu mamul tüketiminde dünyada önemli bir yere sahiptir. Standart olarak tükettiğimiz ekmek çeşitlerinin yanında pasta börek galeta çeşitleri ve kuru pastalar da oldukça önemli bir yere sahiptir. Unlu mamullerden olan kuru pasta tuzlu ve tatlı çeşitleriyle beğenerek tükettiğimiz gıda ürünlerindendir. Özel günlerde konuklarımızı ağırlamak işyerlerimizde ve toplantılarımızda çalışanlarımıza ve müşterilerimize ikram etmek çocuklarımızın beslenme çantalarında çeşit olmasını sağlamak ve günlük atıştırmalık amaçlarla tükettiğimiz ürünlerdir. Ayrıca kısa veya uzun seyahatlerde yanımızda rahatlıkla bulundurabileceğimiz ürünlerdir. Farklı zamanlarda elimize geçen broşür ve tanıtımlardaki kuru pasta çeşitlerini izlemek bile bizle için iştah açıcı bir durumdur.

Kuru pastalar dökme ve yoğurma olarak iki farklı yöntemle üretilmektedir. Gelişen üretim teknolojileriyle birlikte birçok firma kuru pasta üretimlerini el değmeden özel olarak üretilmiş makinelerle yapmaya başlamıştır. Böylece hem daha hijyenik hem de standart bir üretim olması sağlayarak güven verici ürünler tüketmemizin önü açılmıştır. Ayrıca üretim maliyetleri düşürülerek fiyat esnekliği sağlanmış ve tüketicilerin indirim fırsatlarından yararlanması daha mümkün duruma gelmiştir. Fabrikasyon üretimlerle birlikte tatlı ve tuzlu kuru pasta ürünleri ambalajlara girmiş çeşitleri artırılmış üretim bilgileri tüketicilerin görebileceği biçimde ambalajlara basılmış durumda satışa sunularak raflardaki yerlerini almışlardır. Tüketiciler olarak aradığımız ürünlerde devamlılık isteriz. Birkaç kez satın aldığımız ürünleri aradığımızda yine bulmak isteriz. Ürünlerle ilgili promosyonlardan yararlanıp kalitesine güvendiğimiz ürünlerin mümkün olan en ucuz fiyatlarına ulaşmak isteriz. Ürünlerle ilgili kataloglar edinip gerektiğinde ürünlerin bulunduğu bir katalog incelemek isteriz. Ebrosur.com sitemiz siz değerli tüketicilerin yararlanabileceği güncel her çeşit kampanya hakkında bilgilendirmeler yapan size uygun alternatifleri görebileceğiniz bulabileceğiniz ve inceleyebileceğiniz satış yapılmayan bir sitedir. Uzman ve araştırmacı kadromuz detaylı araştırmalar yaparak tüketici odaklı çalışmaları geniş bir fırsat yelpazesiyle sizlere sunmaktadırlar. Güvenle kullanabileceğiniz sitemiz ebrosur.com’a davetlisiniz.

Broşürlerini görmek istediğiniz Şehir, İlçe, Semt isimlerini yazarak size en yakın olan broşürleri görebilirsiniz
Bizi Facebook'da takip edin:

E-Posta: