yükleniyor

Kuşburnu Kurusu

Kuşburnunu nefis marmelatı ve özel çorbasıyla tanırız. Oysaki bir meyve olarak kuşburnu birçok sebze ve meyve türünden fazla vitamin ve mineral deposudur. İçi tüylü ve çoklu tohumlarıyla adeta bir vitamin cevheridir. Kuşburnu dünyadaki en zengin C vitaminine sahiptir. Hiçbir bitkide kuşburnu kadar zengin C vitamini bulunmaz. Kuşburnundaki 100 gram C vitamini için birkaç kg portakal yemeniz gerekir. C vitaminin fazla olmasından dolayı ateşi kolayca düşürür. Ayrıca B1 B2 E ve K vitaminlerince de zengindir. Mineral açısındansa demir sodyum kalsiyum mangan çinko ve bakır bol miktarda bulunur. Bu önemli besin maddesi dünyanın nerdeyse her yerinde yetişebilir.

Kuşburnunun faydaları ise saymakla bitmez. Eklemlerde oluşan kireçlenmeleri tedavi eder iltihaplanmaları kapatır romatizma ağrılarını azaltır anti kanserojen maddeleriyle kanseri önler kalp ritmini düzenler gribal enfeksiyonları önler bronşları açar akciğerlere rahat bir solunum yaptırır bronşit üzerinde etkilidir. Temiz bir akciğer için kuşburnu tüketmek başlı başına bir sebeptir. Ayrıca kanı inceltir ve kan dolaşımını düzenler. Safra kesesi taşlarını engellemesi açısından da faydalıdır. Gözleri güçlendirdiği gibi gece iyi görme imkanını sağlar. Kuşburnu çayı ise ayrı bir zevktir. Soğuk içilebilen meşrubatının eşsiz bir tadı vardır. Bütün bu faydalara sahip kuşburnu almamız gereken çok önemli bir besin cevheridir. Kurutulmuş olarak kolayca temin edebileceğimiz bir üründür.

En ucuz kurutulmuş kuşburnu fiyatlarına ise ebrosur.com sitesinden kolayca ulaşabilirsiniz. Kaliteli üreticilerin en ucuz fiyatları ve hangi mağazalarda satıldığı gibi tüm bilgiler burada mevcuttur. Bunun için ebrosur.com ’u ziyaret etmeniz yeterlidir. Sayısız ürünlerin tanıtıldığı bu sitede kurumsal marketlerin son güncel fiyat bilgilerini öğrenebilir broşürlerden gerekli bilgilere ulaşabilirsiniz. Ayrıca ürünlerde kampanya indirimleri de söz konusudur. Marketlerdeki en ekonomik fiyatları öğrenmeniz için sizleri siteyi incelemeye davet ediyoruz. İndirim içeren ürün bilgilerine bir tıklamayla ulaşın. Broşürlerde yer alan ürünlerse sadece bilgi verme amaçlıdır bu nedenle sitemizde herhangi bir satış işlemi yapılmamaktadır. Sizleri kaliteli markaların en ucuz fiyatların yer aldığı katalogları incelemeye davet ediyoruz. En iyi markalar fırsat ürünler kampanyalar için siz de ebrosur.com‘a gelin.

Broşürlerini görmek istediğiniz Şehir, İlçe, Semt isimlerini yazarak size en yakın olan broşürleri görebilirsiniz
Bizi Facebook'da takip edin:

E-Posta: