Kütahya Kiler Broşür, Katalog ve Kiler İndirimleri

Kütahya için geçerli güncel broşürlerini görüntülemektesiniz. Konum değiştirmek için tıklayınız.
Büyütmek İçin Tıklayınız
yükleniyor

Kiler Kütahya

Kiler Kütahya Şubesi Nerede Bulunmaktadır?

Kiler, ülkemiz genelinde hızlı bir şekilde şube sayısını artırmakta aynı zamanda ihtiyaç taleplerine doğru orantıda kurumsal yapısına uygun bir şekilde sağlıklı hizmet verecek projelerini ticari hayatına devam etmektedir. Kiler, otuzuncu yılında kuruluş yılı olan 1983 tarihinden itibaren saygın konumuyla tüketici lehine faaliyetlerine devam etmektedir.

Günümüz müşteri profilinin gereksinimlerini karşılamak konusunda emin adımlar atarak ve kaliteli ürün seçimlerini bir arada tutan Kiler, Türkiye genelinde mağazalarıyla kurumsal bir firma olma özelliğinde nitelikli sunumunun yanı sıra ekonomik fiyat tercihleri ile hizmet önceliğini tüketici lehine çalışmaları ile desteklemiş ve sağlamlaştırmıştır. Kiler, tüm mağazalarında toplum hizmetlerine tam karşılık verebilen dünya standardında anlayışı ile hijyenden gıda güvenliğine kadar her aşamada müşteri menfaatini sürdürmektedir. Kiler, hizmetlerine kattığı kurumsal bakış altında titiz çalışmalarını disiplin altında yürütebilmektedir. Alışverişlerinizde ilk sırada yer alarak bizlere haklı bir mutluluk yaşatan müşterilerimizin tam güvenliğinin sürekli sağlanması için, Kiler bu amaçla ISO 9001 Kalite yönetimi ve ISO 22000 gıda güvenliği belgelerine sahipliği ile resmi bir imza altında faaliyetlerine devam etmektedir. Bu amaçla Kiler, bugün Kütahya ilimizde başarılı çalışmalarını sürdürmektedir.

Kahramanmaraş Kiler Mağazası Özellikleri

Kütahya ilimizde bulunan bin yüz yetmiş beş metrekare alan içinde yer alan bir numaralı şubemiz, yirmi bin çeşit ürünü ile bölge halkının hizmetlerine devam etmektedir. Kiler Kütahya ilimizde iki numaralı şubesi ile dört yüz elli altı metrekare alan içerisinde iki bin beş yüz çeşit ürün ile tüketici taleplerine karşılık verebilecek donanımda ürün yelpazesi ile sağlıklı, hijyenik bir sunum gerçekleştirmektedir. Kiler Kütahya, Fatih Mahallesi, Mehmet Akif Ersoy Caddesi üzerinde Ege Sitesinde bir numaralı şubesi ile hizmetlerine devam ederken diğer şubesi olan iki numaralı mağazası ile de Yetmiş beşinci Yıl Mahallesinde Bekir Sıtkı Paşa Caddesinde faaliyetlerini sürdürmektedir. Kiler, iki şubesi ile Kütahya ilimizin tüm ihtiyaçlarına kurumsal yapısıyla anında cevap verebilmektedir.

Kiler Kütahya, alıverişlerinizde bol seçenek ve kaliteli ürün yelpazesi ile Kütahya halkının aradığı özellikleri bölge halkına nitelikli firma özelliği çerçevesinde günümüz müşteri anlayışına en uygun şartlarda yerine getirmektedir.

4.0 Toplam 100 değerlendirme
E-Mail listemize üye olun,
Her broşürden haberdar olun
Öne Çıkan Broşürler
 
Broşürlerini görmek istediğiniz Şehir, İlçe, Semt isimlerini yazarak size en yakın olan broşürleri görebilirsiniz
Bizi Facebook'da takip edin:

E-Posta: