yükleniyor

Lavabo Açıcılar

Lavabo evde duş kabini ya da tuvaletler zamanla tıkanır fonksiyonelliğini kaybeder ve önemli bir sorun olarak karşımıza çıkar. Kir yağ ve pis artıklar öyle bir hale gelir ki suyun düzenli akışında ciddi problemler yaşanır. Lavabolardaki su tahliye borularındaki kir pislik saç organik atık ve yağ artıklarının yol açtığı tıkanıklıklardan temizlemek gerekir. Bunlar için lavabo açıcılar kullanılır. İçerdiği güçlü etkisiyle artıkları kimyasal bir eritme işlemine sokarak tıkanıklıkları kolayca açar. Lavabo açıcılar jel veya toz granül olarak satılmaktadır. Az miktarda kullanarak su kanallarındaki tıkanıklıklar kolayca açılır.

Bu tozlar ya da jel lavabo deliklerinde rahat ilerleyebildiğinden kirlerin tamamına nüfuz ederek kimyasal bir eritmeyle çözdürür. Soğuk suyun da akışıyla artıklar kolayca atılarak lavaboların tıkanıklık problemi çözülür. Ayrıca bu kimyasal çözücüler plastik borularınıza herhangi bir şekilde zarar vermez. Devamlı kullanıldığında kirlerin yaydığı pis kokular da giderilir. Gramaj halinde 1kg ya da çok adetli ambalajlarda satılmaktadır. Etrafa sıçratma özelliği yoktur. El ve göz temasından uzak tutulur ve teneffüs edilmezse herhangi bir zararlı etkiye de sahip değildir. Ciltle temas halindeyse mutlaka bol suyla yıkamalısınız.

Değişik ambalajlardaki lavabo açıcılar için kaliteli ve en ucuz ürünleri öğrenmek için ebrosur.com sitesini ziyaret edebilirsiniz. Kaliteli markaların ucuz fiyatlarına ve hangi mağazalarda satıldığına bir tıklamayla ulaşın. Ebrosur.com‘da sadece lavabo açıcılar değil sayısız ürünlerin tanıtımı ve en ucuz fiyatları derlenmiştir. Kurumsal marketlerin son güncel fiyat bilgilerini öğrenebilir broşürlerden gerekli bilgilere ulaşabilirsiniz. Ebrosur.com‘da ürün kampanyalarıyla ilgili bilgiler de verilmektedir. İndirim içeren fırsat ürünlerinin hepsi sitede yer almaktadır. Değişik markalardaki lavabo açıcı ürünler için broşürlere bakabilirsiniz. Broşürde yer alan ürünlerse sadece bilgi verme amaçlıdır bu nedenle sitede herhangi bir satış işlemi yapılmamaktadır. Sizleri kaliteli markaların en ucuz fiyatların yer aldığı katalogları incelemeye davet ediyoruz. En iyi markalar fırsat ürünler kampanya seçenekleri ebrosur.com‘da. Herkesi en ucuz fiyatlara sahip ürünlerin yer aldığı bu siteyi incelemeye davet ediyoruz.

Broşürlerini görmek istediğiniz Şehir, İlçe, Semt isimlerini yazarak size en yakın olan broşürleri görebilirsiniz
Bizi Facebook'da takip edin:

E-Posta: