yükleniyor

Lens Solüsyonu

Gözlerimiz bizim için en değerli uzvumuzdur. Gözlerimiz olmadan hayata küser güzellikleri göremez ve yaşamaktan tat alamayız. Bunun için ise göz bakımımızı en iyi şekilde yapmak zorundayız. Göz bozukluğu günümüzde eski yıllara oranlara giderek artmaktadır. Gözlük kullanmıyorsanız eğer lens kullanmalısınız. Doğru bir doktor muayenesinden geçtikten sonra size uygun lens seçimini yaparak doktor kontrolünde lens kullanabilirsiniz. Lenslerinizi doğru takma yöntemiyle takıp doğru çıkarma yöntemiyle çıkarmalısınız. Bu gözleriniz ve retina için çok önemlidir. Tırnaklarınız uzun olmamalı. Lensinizi çıkarırken tırnağınızla retinanızı çizebilir ve gözünüze çok ciddi zararlar verebilirsiniz. Bu nedenle doktor veya optik merkezler tarafından mutlaka lens kullanma yöntemlerini öğreniniz.

Lens kullanmak kadar lensin bakımı muhafazası ve temizliği de bir o kadar önemlidir. Lensinizin her zaman hijyenli bir biçimde lens solüsyonu içerisinde bekletilmesi gerekmektedir. Gözlerimiz vücudumuzda en hassas bölgelerdir. Bu nedenle gözümüze bulaşacak en ufak bir mikrop gözlerimizi kaybetmemize bile neden olabilir. Lenslerinizi mutlaka her gün bitiminde yatmadan önce lens solüsyonunun olduğu göz kaplarına koyarak solüsyon sayesinde sabaha kadar temizlenmesini ve oksijenleşmesini sağlayınız. Bu şekilde lensleriniz en iyi şekilde temizlenecektir. Ve gözünüze taktığınız zaman da herhangi bir hijyen probleminiz olmayacak ve gözlerinize lensleriniz batmayacaktır. Her lens takışınızda ve çıkarışınızda mutlaka ellerinizi bol sabunlu suyla yıkayıp bol sabunlu suyla durulayınız. Bu şekilde tüm önlemleri alarak içiniz rahat bir şekilde lenslerinizle dünyayı görmenin zevkini yaşamış olursunuz.

Lens solüsyonu da kullandığınız markaya göre çeşitlilik arz etmektedir. Bunun derecesine göre çeşitleri vardır. Size en uygun veya doktorunuzun tavsiye ettiği lens veya güneş gözlüğü markasını kullanabilirsiniz. Sitemiz aracılığı ile lens solüsyonu ile ilgili katalog incelemek ve kampanya takip etmek gibi bilgilere ulaşabileceğinizi size belirtmek isteriz. Çevrenizdeki optik mağazaları sitemizdeki broşür ve tarif edici adres bilgileri sayesinde bulabileceksiniz. Lens solüsyonu için en uygun fiyat garantisini verdiğimizi de belirtmek isteriz. Bu şekilde her türlü indirim hizmetinden de yararlanabileceksiniz. En ucuz ve en hesaplı solüsyon fiyatları ve fırsat haberleri için mutlaka sitemiz ebrosur.com'u ziyaret ediniz.

Broşürlerini görmek istediğiniz Şehir, İlçe, Semt isimlerini yazarak size en yakın olan broşürleri görebilirsiniz
Bizi Facebook'da takip edin:

E-Posta: