yükleniyor

Limon Tuzu

Hemen hemen tüm yemeklerde kullanılan tuzun bir de kardeşi vardır limon tuzu.. Biraz ekşi tıpkı limon gibi ama çorbalarınıza limonun olmadığı zamanlarda belki de limonun yerine kullandığınız çok faydalı bir mineral limon tuzu. Saklaması kolay pratik ve uzun süreli kullanabileceğiniz bu çok gerekli ürünün sizler için büyük marketlerde satış fiyatlarını indirimlerini takip ediyoruz ve siz değerli müşterilerimizin kendi seçimlerini yapmalarını sağlıyoruz. Özel kampanyaları takip edip satın almak istediğiniz ürünü kataloglar şeklinde sizlere sunduğumuz eBrosur.com da daha fazlasını bulabilirsiniz.

Sofralarınıza lezzet katan en önemli maddelerden biri de limon tuzudur. Kristal görüntüsü ve o ekşi tadıyla yemeklerinizde salatalarınızda bolca kullanmak isteyeceğiniz limon tuzunun tadını kim sevmez ki. Nar ekşisi limon gibi malzemelerin yanında limon tuzu da restoranlarda da aşçıların bir numaralı yardımcısı haline gelmiştir. Evlerinde eşlerine ve ailesine güzel sofralar hazırlayan ev hanımları için de vazgeçilmez olan limon tuzunun nerede hangi marketlerde hangi fiyatlarda satıldığını en ucuz fiyatları sizler için derlediğimiz internet sitemizde bulabilirsiniz.

Limon tuzunu salataların dışında ayrıca turşularınıza koyabilirsiniz. Bazı reçellerde de mükemmel ve eşsiz tatlar yakalamak için limon tuzunun kullanıldığını biliyor muydunuz? Bunun dışında sabah kahvaltılarımızın değişmez lezzeti zeytinlerimizin üzerine gezdirdiğiniz zeytinyağının üzerine biraz da limon tuzu atmayı deneyin. Bu harika tadı alanlar kahvaltılarınızda sizi hiç bir zaman yalnız bırakmak istemeyeceklerdir. Şimdi sıkı durun limon tuzunu temizlikte de kullanabilirsiniz. Kireçlenmiş çaydanlığınıza attığınız bir miktar limon tuzunu kaynattığınıza kireçten eser kalmayacaktır. Tencerelerinizde de aynı işlemi yaptığınızda yeni alınmış bir tencere gibi tertemiz ve parlak bir görünüm elde edebilirsiniz. Aynı zamanda çamaşır makinenize ve hatta bulaşık makinenizin bile yıkama bölümüne koyacağınız limon tuzu ile kireçlerden arınmış olursunuz. Üstelik bulaşık makinenizde kullandığınız limon tuzu bulaşıklarınızı daha parlak hale getirecektir. Evlerinizde kullandığınız bütün gıda ürünlerinin nerede daha uygun olduğunu sizler için araştırıyoruz. Sizler için her yerden topladığımız bütün fiyat ve çeşitleri görmeden alışverişe çıkmayın. En uygun ve en ucuz ürünler için takipte kalın.

Broşürlerini görmek istediğiniz Şehir, İlçe, Semt isimlerini yazarak size en yakın olan broşürleri görebilirsiniz
Bizi Facebook'da takip edin:

E-Posta: