yükleniyor

Mantar Konservesi

Mantar demir ve protein cevheridir. Şapkalı görünümünden tanıdığımız mantarın aslında binlerce çeşidi vardır. Yenebilen mantarlar kültüre alınarak besin zincirimize katılır. Bu önemli besin kaynağını mutlaka tüketmek gerekir. Bağışıklık sistemimiz açısından çok yararları vardır. Zaten lezzeti de damak zevkimize uygun olduğundan sevilen bir yemek türüdür. Mantarda A B D P ve K vitaminleri demir kalsiyum bakır fosfor ve potasyum mineralleri bulunur. P vitaminini belki çoğumuz duymamıştır. Çabuk sinirleniyor çabuk yoruluyor ya da yüksek seslerden hemen öfkeleniyorsanız P vitamini eksik demektir. Mantar ve kuşburnu ise bu vitamini kolayca karşılar.

Mantar sinirleri gevşetir tüm yorgunluğu alır gözleri güçlendirir etteki proteini verir hafızayı güçlendirir kötü kolesterolü düşürerek kalp ve damar hastalıklarını önler. Yağ miktarı düşük olduğundan diyette de tercih edebilirsiniz. Kültür mantarlarının tercih edildiği konserve ürünleri ise ideal seçimdir. Mantar konserve üretiminde öncü firmalar gerekli tüm standart sertifikalarına sahiptir. Mantar konserveleri hem daha güvenli hem de uzun süre saklayabilme imkanı vardır. Dilimli veya bütün mantar konservesi halinde satın alabilirsiniz. Konserveden hazırlanmış mantarlarla nefis yemekler hazırlayabilirsiniz. Mantarlı tavuk mantar sote börek salata patates karnıyarık çorbalar pilav çeşitleri saç kavurma dolma sarma lazanya enginar pizza ve mantarlı makarna gibi birçok yemeğe malzeme olarak girmiştir. Sadece mantar yapabileceğiniz gibi ana yemeklere ara yemek olarak da katabilirsiniz.

Her konservede olduğu gibi mantar konservesinde de kaliteli markaları tercih etmek çok önemlidir. En ucuz ve kaliteli markaları en uygun fiyata nerede satıldığını ise ebrosur.com sitesinden öğrenebilirsiniz. Böylece mantar konservesinde son güncel fiyat bilgilerini öğrenebilir broşürlerden gerekli bilgilere ulaşabilirsiniz. Ayrıca ürünlerde kampanya indirimleri de söz konusudur. İndirim içeren ürün bilgilerine bir tıklamayla ulaşın. Broşürlerde yer alan ürünlerse sadece bilgi verme amaçlıdır bu nedenle sitemizde herhangi bir satış işlemi yapılmamaktadır. Sizleri kaliteli markaların en ucuz fiyatların yer aldığı katalogları incelemeye davet ediyoruz. En iyi markalar fırsat ürünler kampanyalar için siz de ebrosur.com‘a gelin.

Broşürlerini görmek istediğiniz Şehir, İlçe, Semt isimlerini yazarak size en yakın olan broşürleri görebilirsiniz
Bizi Facebook'da takip edin:

E-Posta: