yükleniyor

Mantolama Levhaları

Mantolama her mekana gerekli olan iyi bir yalıtım işlemidir. Pencere çatı kolon ve duvarlar baştan başa mantolanarak güçlü bir ısı yalıtımına kavuşur. Cephe yalıtımında kaliteli seçilen mantolama levhası kaliteli boya ile tamamlanırsa en iyi sonucu verecektir. Bu levhalarla muhtemel ısı kayıplarının önüne geçilmiş olur. Isı yalıtımı sayesinde binalarda %60’a varan ısı kaybı önlendiği gibi ekonomik tasarruf da sağlanmış olur. Mantolama levhasında önemli olan husus kaliteli markaları tercih etmektir. Kendini kanıtlamış markalar ısı yalıtımında en uygun bileşimleri kullanarak binalarınızın yalıtım ömrünü uzatır.

Bu mantolama işleminde değişik bileşimli yalıtım levhaları kullanılır. Bunlardan biri olan taş yünü levha tamamen doğal katkılı bir yalıtım malzemesidir. Taş yünü mantolama levhası 3 4 5 ve 6 cm kalınlıklarında 150 gram/m3 gibi yüksek yoğunlukta üretilmiştir. Bu yapı malzemesiyle iyi bir ısı ve ses yalıtımı sağlanır. Çok yüksek ve düşük sıcaklıklara dayanıklıdır. Tüm cephelerde yaygın tercih edilen bir mantolama levhasıdır. Taş yününden başka beyaz renkli Eps ısı yalıtım levhası ve renkli Xps yalıtım levhası da tercih edilebilir. Dış cephe kaplamalarında Eps iyi bir seçimdir. Xps ise ondan biraz daha pahalıdır.

Dış ve iç mekanlarda ısı ve ses yalıtımı için en ucuz mantolama levhası mı arıyorsunuz? ebrosur.com hem kaliteli markaları hem de en ucuz fiyatları sizler için sitesinde derledi. Piyasadaki en ucuz mantolama levhasına ebrosur.com ‘daki arama motorundan kolayca ulaşabilirsiniz. Bu yapı malzemelerini incelemek ve fiyat bilgilerini öğrenmek için ebrosur.com ’u ziyaret etmeniz yeterlidir. Mantolama levhasında kampanyalı fiyatlar sürekli güncellenmektedir. Broşürlerden gerekli bilgilere ulaşabilirsiniz. Mağazalardaki en ekonomik fiyatları öğrenmeniz için sizleri siteyi incelemeye davet ediyoruz. İndirim içeren ürün bilgilerine bir tıklamayla ulaşın. Broşürlerde yer alan ürünlerse sadece bilgi verme amaçlıdır bu nedenle sitemizde herhangi bir satış işlemi yapılmamaktadır. Sizleri kaliteli markaların en ucuz fiyatların yer aldığı katalogları incelemeye davet ediyoruz. Katalog satın almak için tüm bilgiler sitemizdedir. En iyi markalar fırsat ürünler kampanyalar için siz de ebrosur.com ‘u ziyaret ediniz.

Broşürlerini görmek istediğiniz Şehir, İlçe, Semt isimlerini yazarak size en yakın olan broşürleri görebilirsiniz
Bizi Facebook'da takip edin:

E-Posta: